Co takhle Crack v koupelně Counter?

- Sep 13, 2017-

Umělé kamenné koupelnové čítač povrchové trhliny je třeba opravit v čase

Tabulka zjistil přerušení je třeba opravit v čase, Netáhněte po dlouhou dobu. Je-li voda teče dolů kabinetu desky nebo podložky, dlouhá ponoření způsobí, že tělo skříně hnít a množit bakterie nebo chyby.

Zjistěte příčinu trhlin na čítač tvář umělých kamenných skříň

Když umělé Shitai povrchové trhliny opravy, musí objasnit důvod, který způsobuje crack, vyhýbá se stejnou otázku znovu zobrazit. Obvyklou příčinou umělého povrchu Shitai se do toho, existuje několik případů.

Stres není příčinou praskání:

Pokud tabulka není posílena instalací podložky, umělé Shitai tvrdost není dostatečně vysoká, čas bude v části jednoduchého stresu vzniku trhlin. Je tedy nezbytné pro dobrou práci, abyste ochránili povrch oblasti síly před opravou.

Deska problém způsobuje praskání:

Mesa trhliny může být také podložka pod stolem, pad problém způsobil, jako deskový materiál je chudé, průsaková voda dřez nebo únik, deska, došlo k této situaci rozhodně rozmnoží, což v tabulce krakování; Kromě toho neexistuje žádná podložka pod stůl, nebo polštář je nerovnoměrné a vedou k praskliny v případě. V tomto případě podložky a skříně je třeba nejprve posílit a pak povrch a oprav.

Nesprávné otvory způsobují praskání:

Ať je to koryto nebo kamny otvor, její periferii by měly být zakřivené, otevřený otvor, by měly být také kolem otvoru přidejte vrstvu pad, zvýšit zatížení gravitace nebo snadno způsobit povrchové trhliny.

Povrch bezva metoda opravit:

Běžné údržby metoda je vybrat že stejné barvy materiálů jednak podle velikosti trhliny, nakrájíme na tenká šev, lepidlo v praskliny na konci celkové broušení. Krakování Oprava tabulky pracovníků vyžadují vyšší technické dovednosti, třeba se ptát zkušených master opravit.

Za dlouhou dobu, umělé povrchové údržby Shitai někteří majitelé často ignorovat umělé Shitai povrchové údržby a údržby, překvapivě rozumné údržbou prodloužit životnost umělého Shitai povrchu je rozhodující.

Vyhněte se vysoké teploty, které objekty přímo

Umělý kámen tepelnou vodivostí je chudé, vysoká teplota spotřebiče, atd může způsobit umělých Shitai povrchu trhliny a tak dále.

Zamezte styku s silné chemikálie

Umělý kámen má trvalé poškození odpor schopnosti, ale pořád je třeba vyhnout se s silné chemické kontaktem, například malovat agent, kovové čisticí prostředek, sporák čisticí prostředek a tak dále. Pokud jste omylem kontakt s výše uvedených položek, okamžitě vypláchněte velkým množstvím mýdla vody umělého kamene povrchu.