Historie zrcadla

- Oct 11, 2017-

Číňané bronzová zrcadla

Čínská společnost otroctví v raném období bronzové, lidé v praxi dlouhá metalurgie, rozpoznal složení slitiny, výkon a využívání vztahu mezi a můžete ručně ovládat mědi, cínu, olova poměr. Starověká kniha "Kao Ji" nahrané "Gold má šest Qi", tedy šest druhů slitiny poměru. Poslední z nich dohromady: "zlato, cín polovinu, že Kam křesadlové qi." "je bronzová zrcadla používají v poměru." "Kam" to je zrcadlo, vysoká cín, proto, že bronzové zrcadlo, broušení z lesklého povrchu a ze stříbrno bílá, ale také třeba mít odhozu zajistit jemný vzor. Naši předkové vytvořili jemné "světelné zrcadlo" před více než 2000 lety, může odrážet za krásný vzor, bronzová zrcadla, což způsobuje na světě největší prosperity. Chcete-li vyřešit záhadu "světelné zrcadlo", domácí i zahraniční vědci strávili stovky let výzkumu a průzkumu, až do nedávné objevy, to proto, že zrcadlo ve výrobě zpracovat, je vzhledem k zadní vzor mírně nestejné zakřivení, prostřednictvím reflexe odráží v zadní části vzoru. To plně ukazuje velké pochopení starověké Číně zrcadlo výroba techniku a charakteristiky odraz světla.

Starobylé vých zrcadlo

V antického Řecka a Říma, byla mírně vystupující leštěného plechu použita jako zrcadlo, bok není reflexní vyryté vzory, nejbližší zrcadlo je zrcátko s rukojetí, roku jedenáctého století objevily velké zrcadlo může být zastřelen ve středověku , zrcátko v Evropě populární, obvykle stříbra nebo leštěné bronzové zrcadlo, ve středověku, malé zrcadlo, balené ve vynikající slonoviny boxy nebo boxy drahých kovů, je módní věc pro ženy nosit, a skleněná zrcadla s metalem na zadní straně objeví na přelomu roku století od 12 do 13, renesance a Norimberku a Benátky se staly slavné zrcadlo centry.

Na počátku století, benátské lidé používají fólie a Merkur na zadní sklo zrcadlo, který svítil velmi jasně, století Norimberku se konvexní čočka, je skleněná koule v interiéru povlak vrstva cínu amalgám.

Moderní zrcadla

Moderní zrcadlo proběhl 1835letý německý chemik Liebig, který směsi dusičnanu stříbrného a redukční činidlo, aby dusičnan stříbrný silver a připojené ke sklu. Obecné použití redukčního činidla je cukr nebo draslíku vinan sodný tetrahydrát. 1929 britské Pilton bratři do kontinuální stříbřením měděné oplechování, malování, sušení a další procesy ke zlepšení této metody.

Jak technologie postupuje se sníží náklady na zrcadla, a výskyt různých zakřivených zrcadel je používání zrcátek stále rozsáhlé, s přidáním více použití než mapování. Parabolické zrcadlo, například kulové zpětné zrcátko používané v autě, používané v dalekohledu, shromažďovat a aby odrážela paralelně světlo reflektor.