Zrcadlové světelné osvětlení, osvětlená skříňka, výrobce zrcadel Hollywood

- Jun 29, 2018-

1. Máme převážně 3 kategorie:

- osvětlené skříně;

--Více zrcadel;

- Zrcadla na make-up.


2. Máme více než 600 položek v různých provedeních, které mají velmi pěkný styl a vysokou kvalitu, což je základ našeho rozvoje v posledních 10 letech. Vítáme produkty OEM a ODM.

Jsme první, kdo vyrobil systém s kloubovým pohonem pro osvětlené skříně v Číně tak, že elektronický kabel pro oddělovací podložku a LED osvětlení uvnitř zrcadlových dveří je neviditelný; To nabízí hezký vzhled a lepší kvalitu pro skříň a populární nyní;


3. Jsme první, kdo vyrobil nízkonapěťové hollywoodské make-up zrcadla v Číně; Před 6 lety jsme vyrobili vysokotlaké hollywoodské zrcadla. Ale zjistil, že vysoké napětí nebylo pro lidské bytosti bezpečné. Jak se technologie vyvíjí, vylepšujeme se na nízké napětí, které je bezpečné a hezčí. I když nyní někteří dodavatelé kopírují naše hollywoodské zrcadla, ale ne stejně jako my, protože známe jádro tech. zrcadla a stabilně se zlepšuje.

Na našich produktech máme patenty


4. Máme 3 dílny s min.20 X 40HQ výrobní kapacity za měsíc v současné době;

Máme profesionální elektronické zkušební laboratoře. testovat LED pás, digitální hodiny, spínač senzorů apod. Všechny nové elektronické součástky budou testovány znovu a znovu a dlouho stárnou před výrobou, protože máme velmi vysokou kvalitu řízení. IQC, PQC, FQC jsou k dispozici pro kontrolu kvality.


5. Nabízíme záruční dobu 5 let , během které jsou všechny náhradní díly zdarma pro vás. V případě naléhavosti náhradních dílů vám za naši cenu zajistíme let. Budeme kompenzovat, pokud náhradní díly nefungují.

Máme certifikát CE, SAA, UL, CCC od TUV, slavný testovací dům SGS.


Srdečně vítáme vás, abyste navštívili naši továrnu ve Foshan.