Výběr zrcadlo do koupelny

- Oct 11, 2017-

Vodní pára, která vychází z vany v koupelně vždy dělá zrcadlo mist, která ztrácí svůj účinek. Tedy kvalitní Koupelnová zrcadla jsou obecně vodotěsný a další funkce, a lomu světla je silná.

1. Anti-Fog

Podle principu mlhy zrcadle se dělí na povlak, mlha důkaz zrcadlo a elektrický osvěžovač důkaz zrcadlo.

Zrcadlo mlha důkaz nátěr je bezpečné, ale drahé povlak, který zabraňuje vzniku mlhy vrstev.

Elektrický osvěžovač důkaz zrcadlo je ohřívána elektrickým drátem nebo elektrotermické film k dosažení efektu zabránit mlha. Elektrický mlha je původnější, neboť hlavní, k moci, zrcadlo opačné straně, než opustit prostor, ale levnější.

2. nepromokavé

Vyberte zrcadlo vana nejen k vyberte zrcadlo lázni mlhu důkaz, ale také věnovat zvláštní pozornost vodotěsná vana zrcadlo. Obecné vodotěsná vana zrcadlo je potažen speciální nepromokavý materiál na zádech, v koupelně instalaci tohoto druhu koupele zrcadlo bude účinně vyhnout praskliny zadní zrcadlo koupel v dlouhé formy, praskliny nebo dokonce celý fenomén spadne, zrcadla (zrcadlo sprcha je povinen způsobit velké bezpečnostní riziko, by měly být léčeni s opatrností). a kvalita elektrický osvěžovač zrcadlo stanovit zabránit mlha, vodotěsné zrcadlo, bezpečnostní zrcátko v jednom, i v případě, že ponořeny ve vodě, neexistuje žádný únik jev. Majitelé domů v nákupu, musí věnovat pozornost jeho vodotěsné bezpečnosti, je nejlepší udělat první před nákupem nepropustný, nejen zjistit levné nebo dobře vypadající a špatné koupit nekvalitní, nebezpečné koupelnové zrcadlo.

3. antirust