Koupelnové zrcadlo instalace

- Jun 07, 2017-

O zrcadle mlha důkaz obecné použití chemické sprej povlak, vliv stárnutí omezení. Zrcadlo Mist a auto mlha, potřeba vítr vane, skutečný mlha za zařízení pro vytápění, tak, aby tepelné zrcadlo může odpařovat vodní pára. Pokud je to normální zrcadlo, použití tvrdé mýdlo máčené v povrchu zrcadla a pak otřít suchým hadříkem, které tvoří vrstvu ochranného filmu, může také hrát roli dočasné v mlze.

Pokud chcete krásně zářit, musí mít dobré osvětlení, aby odpovídala, přední světlo zrcadlo nebo zrcadlové straně svítilny je velmi nutné.

instalace, můžete použít Rozpěrné šrouby, čas věnovat pozornost na řadu keramických dlaždic, pokud celý porcelán aby vodu vrtání, 1.1 tucet, jinak velmi snadno prolomit. Je-li použití lepidla sklo pevné, nepoužívejte kyselé sklo guma, by měl zvolit neutrální lepidlo, kyselé sklo gel bude obvykle a zrcadlí zadní materiálu reakci, která vede v strakaté zrcadlo. Před použitím lepidla, je nejlepší udělat fáze rozpustnost test a zjistěte, pokud se rozpustí lepidlo s materiálem.

V koupelně je obecně postavení do zrcadla, zrcadlo do koupelny by měla být nejméně 135 centimetrů od země, je-li rodinní příslušníci mezi výšku rozdíl větší, můžete nastavit nahoru a dolů. Snažte, aby tvář uprostřed zrcadla, aby zobrazovací efekt je lepší. To je nejlepší zvolit styl bez hranic, protože koupelna je často ve vlhkém stavu, dřevo, usně a jiné materiály hranice lze snadno změnit po dlouhou dobu.