Koupelnové skříně Problém vlhkosti je složitý: nástěnné skříně a podlahové skříně Kdo víc vlhkosti?

- Oct 11, 2017-

Za prvé, způsob instalace: Podlahové skříně a nástěnné skříně, které jsou odolnější proti vlhkosti?

Podlahová skříň znamená, že spodní část skříně je blízko k zemi, zatímco závěsná skříň je skříňka visící na zeď. Z hlediska odolnosti proti vlhkosti jsou nástěnné skříně zřetelně odolnější proti vlhkosti, nástěnné skříně se nedotýkají země, voda z podlahy v koupelně, vlhká a další vlhkost se nerozšíří ze spodní části skříně a zeď -montované skříňky, čisté a čisté pohodlnější. Ale nástěnné skříně nemají předstírat, že jsou schopny instalovat, ale také vidět způsob, jakým je koupelna lemována nebo zdi! A podlahové kabinet vlhkosti-odolný výkon je mírně horší, obecně řečeno, neudělal mokré a suché oddělení koupelny, s použitím spodní části koupelnové skříňky na talíř, ne pět let, kabinetu bude způsobena vlhkou a Podivné praskání! Ačkoli mnoho koupelnových skříní má čtyři nohy, jsou stále vystaveny erozi vodních par.

Za druhé, způsob spuštění: Řada nebo řada stěn?

Takzvaný "Platoon" označuje odpadní potrubí toalety od podlahy až po celkový odvod odpadní vody. Řada stěn se vztahuje k odtokové trubce ve stejném horizontálním uložení podlahy, nakonec se soustředí na další výtokovou cestu. Pro srovnání, země je vhodnější pro instalaci archy, protože cesta, vodní potrubí bude vystaveno sekci, použití skříňky, může být použita k blokování, a řada stěn je závěsné skříně a Arch může být nainstalována!

Za třetí, materiál skříně: koupelnové skříně Jaký materiál je odolnější proti vlhkosti?

Společná koupelnová skříňka má masivní dřevo, keramiku, PVC, smíšené materiály a tak dále, mnoho, jaký druh materiálu je nejvíce odolný proti vlhkosti? Obecně platí, že PVC koupelnové skříňky mají poměrně dobrý vodotěsný a odolný proti vlhkosti, nejsou snadno deformovatelné, ale také mají lehkou texturu, odolné proti poškrábání, levné a další výhody! Pokud chcete vybrat dřevěné koupelnové skříňky, pak dub je lepší volba, dubový materiál tvrdý, vysoká hustota, není snadné vlhké otoky, po pozdnější vodotěsnosti a vlhkosti, vodotěsné Další, může být také do koupelny kabinetu! Kromě toho, koupelnové skříňky hardware nejlepší volbou vodotěsný výkon lepší nerezový materiál!