Koupelna kabinetu výběr špatné plesnivé praskliny velmi problematické

- Jul 28, 2017-

Koupelnové skříňky instalační úvahy

1 hloubka úměrná síle

Voda stříkající na těle je asi nejnepříjemnější věc lidé cítí. Obecně, Hloubka dřezu je úměrná síle kohoutek, který je nainstalován na to, to znamená, hluboké jezírko může být instalován s silnou kohoutek. Neinstalujte velký kohoutek na brouzdaliště v dolní části, nebo voda přetékat, při použití. Kromě toho spodní části pánve by měl mít dostatek radián, ne příliš ploché.

2 instalační výška by měla být přiměřená zda jde o samostatné certifikační autority nebo plochy umyvadlo, Výška povrchu nebo mesa fond je obvykle 0,8 m, protože příliš nízké fondu budou dělat lidé bolesti zad. Však výška v konkrétní tabulce uvažovat rovněž k dosažení požadovaného využití efektu.

3 fond hrana by měla být mírně vyšší než v tabulce

Wash basin okraji bazénu by měla být mírně vyšší než v tabulce, ale s tabulka musí být hladký, účelem je úvodní do tabulky na vodu otřete zpět do fondu bez překážek a usnadnění čištění tabulky. Samotná tabulka musí zvolit povrchu hladkého materiálu, musí být hladké, hrany a oba rohy jinak bouli. Hladkost umyvadlo, sama je také velmi důležité, vysoké dokončení povrchu bazénu tak, aby nečistoty vody není snadné připojit k povrchu, vzhledem ke snížení potřeby vydrhnout kolikrát.