Výrobní proces koupelnové skříňky

- Oct 03, 2017-

1. Výběr:

S volným okem pozorovat barvu dřeva, věk stromu, podle počtu výroby koupelnových skříní, výběr vhodných materiálů pro různé části použití, celkový vzhled úhledné, krásné konzistentní barvy pro vytvoření povrchové části tělesa skříně. Některé vady a uzly by měly být ošetřeny speciálním procesem (například část uzlu, která má být vyplněna použitím profesionálního plniva, může být použita k výrobě koupelnových skříní) a zadní část těla skříně nebo jiné nezřetelné části; pokud se zjistí, že dochází ke zhoršení, deformaci nebo mrazení, aby se zamezilo nutnosti zajistit konzistenci koupelnových skříní.

2, Střih:

Podle odborné výrobní knihy (přizpůsobené výrobky podle zvláštního výkresu), podle konkrétního dotyku, různé části požadovaného materiálu pro otevření materiálu do různých velikostí.

3, broušení:

Proces se bude v průběhu výroby opakovat leštěním dřeva a odstraněním otřepů a zbývající kůry a škrábanců na povrchu.

4, Vrtání:

Použití profesionálních přesných lavicových vrtaček a dalších profesionálních nástrojů na montážní otvor pro vrtání předvrtaného dřeva, sekundární proces přes profesionální konstrukci, aby se zajistilo, že při instalaci povrchu skříně koupelny nebudou vidět žádné instalační otvory.

5, kouzlo;

Dovoz surovin je obvykle kolem 1000 * 60 * 20 mm kolem dřeva, aby koupelnové skříňky boční panely, dveřní panely, podlahy a tak dále musí být "kouzlem" procesu, puzzle je spíše vynikající proces a výrobní přesnost proces bude nejdříve vybrán a vyleštěn po velikosti stejného dřeva společně, aby se zabránilo specifické formě, potřebuje spárování části lepidla desky, a pak s profesionálním upínacím prostředkem z kolem a nahoru a dolů současně tlak a pevné, udržovat více než 24 hodin strany může; současně v procesu většího povrchu, jako je podlaha, budou mít profesionální inženýry podle oblasti síly a koeficientu smršťování smršťováním, aby se v budoucnu zabránilo deformaci tělesa skříně (princip: šev železničních tratí a cement dlažba na drážce).

6, hod:

Po dokončení desky skříně s profesionálním lešticím strojem pro mnohokrát leštění, lešticí stroj má lešticí stroj, lešticí stroj speciálního tvaru, kuličkový lešticí stroj, nepravidelný lešticí stroj a ruční lešticí stroj slouží k ošetřování různých tvarů dřeva, lešticího stroje ve stejné době mít zvláštní klasifikaci první hodit a jemný hod, použití leštění kolo / s rozdílem mezi hmotností a materiálem, účinek:

A pro odstranění výhody lepidla;

B odstranění jemných malých trnů na povrchu dřeva;

C leštění zároveň detekovat povrch desky je rovný;

D Dřevo je leštěno, aby texturu dřeva více stereofonní;

E snadné malovat a tak dále.

7, CD:

Po několika krocích před prknem byl embryonální, ale stát se součástí koupelny kabinetu také musí být "řez" procesu, proces vyžaduje velmi vysoké přesnosti, koupelnové skříně každé složce chyby je menší než počet milimetrů v jednotce pro výpočet, tak požadavky na část po puzzle znovu měřit, vyříznout části, které neodpovídají potřebám, aby splňovaly požadavky instalace po laku a někdy vyžadují že všechny součásti zkušebních sestav na místě testu nebudou způsobovat chyby; (velikost koupelnového skříně určuje návrháři a odborníci po pokusu a omylu, aby se zajistilo, že vzhled poměrných a praktických funkcí dosáhne vyšší úrovně. Jakmile je styl určen, nezmění se snadno.

8, barva:

Použití profesionální polyesterové barvy, aby bylo zajištěno, že použití požadavků na ochranu proti hmyzu, vodotěsné; Na trhu je jedinečná a velkorysá barva, která udržuje vysoký stupeň klíče. Který je rozdělen na základní a vrchní nátěr, celková potřeba provést čtyřikrát, role základního nátěru je vzduchotěsné dřevo póry, pevné barvy, odstranění malého dřeva trn, vrchní nátěry, být suchý před lak může být natřený, vrchní nátěr konečné výkonné skříně barvy, ale také na ochranu proti vodě a proti škůdcům. Malování trvá dlouhou dobu, aby se okamžité kvality, nemůže zjednodušit proces malování zkrátit výrobní dobu, takže sada koupelnových skříní procesu nátěru je více než 3 dny. Obchůdek má přísný provoz, zvláště pak vrchní potahovou dílnu, protože bude dobře namontován suchý povrch, takže dílna nemůže mít prach, všichni pracovníci musí nosit masky.

9, nainstalováno:

Sušení laků různých komponentů v profesionální instalační montážní ploše av inspekční skříni, zda existuje velikost, instalace, problémy s nátěry, po montáži po ukončení balení s plastovým obalem a balení v krabicích s velkou dřevěnou krabičkou pevný.