Jak si vybrat koupelnu zrcadlo

- Jul 20, 2017-

Jak si vybrat jednu: Podívejte se na vzhled

Přestože vzhled výrobku nepředstavuje kvalitu výrobku, ale může odrážet kvalitu. Chcete-li koupit koupelnu zrcadlo, musíme nejprve pečlivě sledovat povrch zrcadla, aby zjistili, zda nejsou bubliny, značky. Kvalita zrcadla může být poprvé pozorována, ať už je to vzhled jemného zpracování, a v zrcadle nevidí bubliny, nečistoty, tmavé skvrny, černé okraje apod., Jeho zadní část nebude mít otřepy, dírky, škrábance, světlo, konopí bodů nebo nečistot.

Druhý způsob nákupu: podrobnosti

Chcete-li koupit koupelnu zrcadlo, ale také pozorovat jeho rohy, vyžadují zrcadlo rovná čára se neotočí. Doporučujeme použít vzdálený lineární objekt jako referenční prvek, který lze vidět zepředu, ze strany a jiných úhlů, zejména v pohyblivé zorné čáře, lineární objekt nebude ohýbat deformaci. Kromě toho můžete vidět, zda portrét v zrcadle má pocit marnosti a zda oko bude dělat zrcadlo deformace, aby se vyhnul výběru nekvalitních zrcadel.

Zvolte metodu Tři: mít okraj bez hranic, který je dobrý?

Co se týče zrcadlové struktury, lze ji rozdělit na dva druhy: hranici a bez hranic. Za normálních okolností si většina spotřebitelů vybere podle svých vlastních potřeb a preferencí. Můžeme je porovnat: je-li to snadné použití, snadné udržovací hledisko, bez hranic přirozenější než hraniční styl, hlavně proto, že prostor pro koupelny je často ve vlhkém stavu, dřevo nebo kůže a další hraniční materiály používané pro dlouhá doba způsobí změny v kvalitě materiálu; Představte si, že chcete koupit hraniční zrcadlo osoby, při výběru hraničního materiálu, věnovat pozornost své kvalitě vlhkosti a věnovat pozornost okrajovému povlaku.

Metoda nákupu Čtyři: Musíte zakoupit zrcadlo proti hluku?

Mnoho lidí se setká s takovou koupelí po situaci, je najít zrcadlovou vrstvu mlhy, pokaždé, když je třeba otřít, velmi nepohodlné, takže tam je mlha-odolné zrcadlo. Naopak, cena mlhových zrcátek bude dražší. Ale ve skutečnosti, pokud výběr zrcadel nemusí strávit spoustu peněz na koupi anti-mlha zrcadla! S technologickým pokrokem má nyní kvalitní zrcadlo základní funkci mlhy a proti korozi, ale pokud je prostor pro koupelny příliš vlhký, doporučuje se zvolit město pro prodej filmu odolného proti mlze, můžete také dosáhnout dobré zrcadlo anti-mlha funkce Oh!

Metoda výběru Pět: Stříbrné zrcadlo je lepší než hliníkové zrcadlo

Stříbrné zrcadlo se vztahuje hlavně na sklo za reflexní vrstvou postříbřeného zrcadla, zatímco hliníkové zrcadlo se vztahuje na reflexní vrstvu hliníkové zrcadlo. Ve srovnání s tím je odrazivost stříbrného zrcadla vyšší než zrcátko z hliníku, takže spotřebitelé mají tendenci kupovat kvalitní stříbrné zrcátko, ale jejich cena je vyšší než hliníková zrcátka a oba se nedají snadno odlišit od vzhledu. Připomenutí při nákupu může věnovat pozornost zrcadlovému nátěrovému povrchu, stříbrné zrcátko barvy je tmavší, hliníkové zrcadlo je poměrně lehké, škrábání zrcadlové části ochranného nátěru, spodní barva barvy mědi pro stříbrné zrcadlo, stříbrně bílá je hliníkové zrcadlo.