Klasifikace koupelnových skříní

- Jun 06, 2017-

Klasifikace a vlastnosti materiálů skříně

1, kategorie masivního dřeva, se týká použití destilace po dehydrataci masivního dřeva pro substrát, přes N-kanálový proces úpravy vody z tělesa skříně. Stůl (nebo umyvadlo) může být sklo, keramika, kámen a umělý kámen, stejně jako materiál stejný jako skříň, jeho charakteristika je přirozená, nevyzpytatelná, elegantní, dokáže plně odrážet magisterský domácí stupeň a identitu vyznamenaného , po vícekanálovém vodotěsném procesu a procesu pečení barvy po vodotěsném provedení je velmi dobrá. Nicméně největší nevýhoda masivních dřevěných skříní je, že pokud je prostředí velmi suché (jako je klimatizace tuyere nebo přirozené sušení, jako je Xinjiang a další místa) snadno suší, takže aplikace poměrně vlhkého bavlněného utěrky často otřete.

2, keramika, se odkazuje na přímý základ spalovacího keramického tělesa vyrobeného z skříně, stůl je obecně keramický. Funkce se dají snadno postarat, mohou plně odrážet mistrovský čistý a ostrý rytmus, ale keramika je křehká, v případě silného nárazu se snadno poškodí.

3, PVC, může být založen na výrobě dřevěných tabulek technologie výroby skříně, skříně suroviny pro PVC uzel Kůže pěnová deska, Mesa také podobné jako masivní dřevo. Vlastnosti jsou vynikající vodotěsný výkon a barevný lesk barva, vhodný pro módní avantgardní spotřebitelské použití, ale PVC deska v gravitaci bude produkovat deformace, dlouhodobý nemůže obnovit, takže tento typ skříně obecně nesou tělo pánve není příliš velká, malá hmotnost.

4, akryl, musí být založen na formě k výrobě, první vysokoteplotní změkčovací akrylový materiál, v souladu s tvářením formy pro zpracování do různých stylových skříní; Tento druh výrobku je také velmi dobrý vodotěsný výkon, ale jeho povaha je velmi ostrý, náchylný k poškrábání a prasklinám.

5, hustota desky typu, na hustotu substrátu pro výrobu skříněk a pak vodotěsné zpracování, kvalita rozdílu mezi dobrou a špatnou v jeho vodotěsný proces zpracování je odlišný v pořadí větší: první materiál, a pak vodotěsné, finální výroba kabinetu je nejlepší. Nejprve se nepromokavá, pak další materiál, finální výroba kabinetu dobrých časů. Nakonec je vodotěsný blázen. První řez materiálu šest ze všech nepromokavé dělat na místě je dobrý, ale velikost na zakázku je velmi obtížné, a nemůže být řezané na místě poškození skříň struktury, jinak to bude poškodit vodotěsnost výkonu, zkrátit životnost výrobku.

6, melaminová deska, podobná třídě hustoty. Vodotěsnost je však utěsněná úprava okrajů z PVC, snadné otevření okraje.

7, Skleněná mísa Kategorie: Existuje tvrzené sklo a nehřáté sklo, druhá neříká, že trh nesmí mít (kromě tří produktů, které by kradly výpis). Tento typ stylu nejvíce, aktualizovat také nejrychlejší, snadno odstranit. Pokud často umyjte obličej mydlovým či čisticím prostředkem na obličej, snadno vytvoříte vrstvu nečistot v nádrži, je obtížné jej očistit (použít ocot nebo neutrální čisticí prostředek nebo zubní pastu a jiné věci čisté), navíc tvrzené sklo má samoregulační sazbu, pokud je továrna uvedena jako jedna z 10 000 situace, spotřebitelům je naprosto absolutní.

Klasifikace a charakteristika pánevního těla

1, keramické umyvadlo, nádrž je poměrně snadno čistitelná.

2, typ skleněného umyvadla, který lze snadno umýt přilnavostí mýdlové vody, je obtížné vyčistit.

3, nerezové umyvadlo typ, vodní zvuk je větší.

4, mikrovlákno, snadno poškrábané tvrdými předměty! Ale může být leštěn a obnoven.

Seřadit po dohodě

1, Typ závěsu: Závěsné typové požadavky stěna je nosná zeď nebo pevné cihlové zdi, tento druh koupelnové archy je volné snadno se postarat o toaletní hygienu, v podstatě žádný hygienický kout. Může také účinně zabránit vnikání vlhkosti do skříně. Izolační stěny a odlehčené příčky nemohou být v těchto výrobcích instalovány.

2, podlaha: přistávací skříňky a visí rozdíl není velký, není vybrat stěny, ale skříň není dobré se starat o zdraví, tam je tělo skříňky snadno vlhké.