Koupelnové skříňky čištění praktický smysl

- Jul 21, 2017-

1. koupelnové skříňky koupila, zpracování musí být opatrní, keramické hrnce jsou křehké výrobky, jemně zdvihány, není těžko přetáhnout, dejte koupelnové skříňky, země by měla být plochá, také, je-li to je podlahové skříňky, by měla být ploché nohy.

2. Nevkládejte do koupelny skříňka expozice slunci, nejlépe v oblasti mohou být větrány a nemůže dát velmi suchém místě.

3. je-li omylem kouříte v koupelně k vypálení je barva povrchu, můžete jít získat párátko a pak zabalit vrstvu látky, pomalu utírat značku, ale také získat nějaké tenké ocet, mohou být odstraněny.

4. Pokud dostanete nějaké horké bílé stopy na koupelny skříňka, zkuste mažeme na hadřík s alkoholem, toaletní voda nebo petrolej.

5. Pokud je voda skvrny značky, hadřík mokrý, v koupelnové skříňky, můžete použít kyblík s teplou tisku v mokrým hadříkem, skvrny mohou zmizet okamžitě

6. v případě, že koupelny skříňka povrch omylem škrabal, nebolelo tělo skříně, můžete použít stejné barvy pastel nebo pigmentů v koupelnové skříňky povrchová úprava opravy a pak může být potažen lak na nehty.

7. je třeba otřít prach z koupelny skříňka, čas od času a nezapomeňte na některé rozprašování na hadřík.

8. také často voskování, každých 6 měsíců nebo tak, pro koupelny skříňka voskování

9. koupelnové skříňky denní čištění je velmi jednoduché, keramické hrnce lze použít vodu a čisticí prostředky, mýdlové vodě a jiných čistících

10. koupelnové skříňky Pokud poškrábání keramické pánve, může být potažen řadou zubní pasty a pak opakovaně vytřít hadříkem a pak hrát vosku, můžete provést koupelny skříňka zpět do původní podoby.