Victoria nástěnné make-up zrcadlo se světly

Chcete-li vést trend s naší brilantní osvětlené nástěnné make-up zrcadlo se světly. Dokonce i nejlepší maskér by vám záviděl, abyste měli ve svém pokoji takový geniální nástroj.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chcete-li vést trend s naší brilantní osvětlené nástěnné make-up zrcadlo se světly . Dokonce i nejlepší maskér by vám záviděl, abyste měli ve svém pokoji takový geniální nástroj. Pyšní se 14 super jasnými LED žárovkami, které vám poskytnou jasný způsob, jak vidět svůj odraz, když používáte make-up. Elegantní ovládání stmívání vám umožní nastavit světla tak, jak chcete.


Tento elegantní pohádkový nástěnný make-up zrcadlo, který zobrazuje elegantní lesklý povrch, vytváří více prostoru pro vaše krásy. Pojďme si vzít selfie s tímto kouzlem marnost osvětlené zrcadlo a sdílet s vámi přáteli a připraveni být závidět všechny z nich!


Ať už ho zavěsíte na stěnu vaší ložnice nebo na komerční místo, naše Hollywoodské zrcadlo bude naprosto tou nejlepší volbou! Naše zrcadla jsou používána v 5MM environmentálním zrcadle nejvyšší kvality pro jasnější tón pleti a opravdové barvy, je to křišťálově čistá a odolná proti korozi. Je to perfektní krása dobroty pro každou dívku a určitě úroveň vašeho místa!


Máme více než 8 let zkušeností v oblasti vývozu a profesionální obchodní tým, věříme, že vám poskytne nejprofesionálnější produkty s konkurenceschopnou cenou a spokojenými službami.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

FAQ

 

Q1. Jak nízká trvá výběrová objednávka?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q2. Jak dlouho trvá výroba?

Počáteční objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dnů. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q3. Máte nějaké MOQ?

Ano, naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q4. Můžu navrhnout vlastní balíček?

Ano! Můžeme vyrobit balíček základny na vaše požadavky.

 

Q5. Nabízíte záruku na všechny produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a bezplatné náhradní díly.

 

Q6. Jak vás mohu kontaktovat?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím e-mailu: jennifer@mirror-light.com .


Hot Tags: Victoria nástěnné make-up zrcadlo se světly, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like