Růže stolu Top Hollywood make-up zrcadlo

Každá dívka má hollywoodský sen. Přidejte si do své ložnice nebo šatny naše okouzlující malé toaletní zrcadlo pro splnění vašeho snu. Díky 9 chladným bílým LED žárovkám získáte dokonalé světlo pro aplikaci make-upu a rozsvítí vás ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Každá dívka má hollywoodský sen. Přidejte naši okouzlující malou velikost   marnost zrcadlo do vaší ložnice nebo šatny splnit svůj sen. Díky devíti chladným bílým LED žárovkám získáte dokonalé světlo pro aplikaci make-upu a rozsvícení vašeho dne. Ať už visí na zeď nebo volně stojící na toaletním stolku, toto nádherné toaletní zrcadlo je pro vás dokonalým make-upovým řešením. Pojďme si vychutnat naše nejlepší hollywoodské zrcadlo a cítit se jako hvězda každý den.


Naše řada Hollywood Mirror Range je navržena a vyrobena na velmi vysokých standardech. Nejpřísnější QC inspekční systém z nás dělá tak důvěru v kvalitu našich hollywoodských zrcadel . Vítáme zákazníky přijít a navštívit naši továrnu zkontrolovat kvalitu sami. Poskytujeme také 5 letou záruku na všechny naše výrobky a náhradní díly během záruční doby. Chceme, aby co nejlepší zážitek z nákupu pro naše zákazníky v zrcadle světla.


Máme nejrůznější typy hollywoodských zrcadel, jako je stolní deska, nástěnná, dřevěná konstrukce a bezrámové atd. Věříme, že zde najdete to nejlepší hollywoodské zrcadlo a náš seznam osvětlených make - upových zrcadel bude tou nejlepší volbou!


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

FAQ

 

Q1. Můžu pro to mít vzorovou objednávku   Zrcadlo?

Samozřejmě vítáme klienty, kteří mají k dispozici vzorky pro kontrolu kvality před objednávkami na místě. Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q2. A co výrobní kapacita a dodací lhůta?

Kapacita naší továrny je 15 ~ 20 kontejnerů měsíčně. Počáteční objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dnů. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q3. Máte nějaké MOQ?

Ano, naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q4. Je v pořádku vytisknout své logo na zrcadlech a vnějších krabicích?

Tak určitě! Vyrábíme OEM produkty.

 

Q5. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q6. Jak se vypořádat s chybou?

Jakékoliv vady na našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat. Nabídneme vám nejlepší řešení.


Hot Tags: růže stůl top hollywood make-up zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like