Rachel kulatý stůl Top Hollywood zrcadlo

Vezměte si svou krásu hry na další úroveň s naším brilantním kulatým stolním zrcadlem se světly. Kosmetička po celém světě by se zamilovala do tohoto nádherného zrcadla. Odlišný...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vezměte si svou krásu hry na další úroveň s naším brilantním kulatým stolním zrcadlem se světly . Kosmetička po celém světě by se zamilovala do tohoto nádherného zrcadla . Různé velikosti vám poskytnou perfektní řešení pro váš pokoj. Díky 10 chladným bílým efektivním LED žárovkám pro vzhled bude celý den zabít!


Toto nádherné kulaté marnost zrcadlo je perfektní doplněk k pokoji sdílené spolubydlící nebo sestry a je skvělým dárkem pro každou příležitost. Vezměte si jeden z laskavých stolních zrcadel do svého pokoje a připravte se na skutečný glam!


Nemusíte se starat o velikosti našeho Hollywoodského zrcadla, pokud je vaše ložnice v malé velikosti nebo máte velký toaletní stolek. Naše báječná Hollywood zrcadla jsou k dispozici v tolika různých velikostech, takže se vejde do různých velikostí toaletních stolků a různých ložnic. Nejen o velikosti, o kterou se nemusíte obávat, ale také o kvalitě. Jsme tak jisti v naše produkty, takže můžete získat pět let záruku výroby na všechny díly a můžete také získat zdarma náhradní díly. Můžete si být jisti, že čas od času obdržíte prvotřídní kvalitu.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

FAQ


Q1. Jak nízká trvá výběrová objednávka?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q2. A co   čas doručení?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q3. Co je MOQ?

Ano, naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q4. Je v pořádku vytisknout své logo na zrcadlech a vnějších krabicích?

Tak určitě! Vyrábíme OEM produkty.

 

Q5. Nabízíte záruku na všechny produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a bezplatné náhradní díly.

 

Q6. Jak se vypořádat se zákazníkem stěžuje ?

Jakékoliv stížnosti na naše produkty, neváhejte nás kontaktovat. Nabídneme vám nejlepší řešení.


Hot Tags: rachel kulatý stůl top hollywood zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like