Katherine Table Top Vanity Zrcadlo

Staňte se superstar, o které jste vždycky snili s naším bílým lesklým zrcadlem se světly. Vaše toaletní stolek bude proměněn třpytivou zářivostí našeho úžasného osvětleného zrcadla. Se může pochlubit 12x3W ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Staňte se superstar, o které jste vždycky snili s naším bílým lesklým zrcadlem se světly . Vaše toaletní stolek bude proměněn třpytivou zářivostí našeho úžasného osvětleného zrcadla . Se svými 12x3W skvělými světelnými diodami LED získáte nejjasnější světlo, které vám umožní dokonale ovládat vzhled a elegantní ovládání stmívání vám umožní nastavit náladu.


Odpovídající stojan, který rozsvítí váš toaletní stolek, nebo jej připojí ke zdi, tuto krásu   položka   přeměňte svůj pokoj v profesionální studio a budete se cítit jako super hollywoodská hvězda kdykoliv. Dejte naše marnost make-up zrcadlo do luxusního hotelu nebo salon krásy, nechte své zákazníky, aby cítili jeho kouzlo a aby se cítili jako Hollywood film začít, vsadíme se, že musí milovat!


Jsme první továrna na výrobu nízkonapěťového (24V) hollywoodského zrcadla , což znamená, že jsou velmi bezpečné, takže se nemusíte starat o bezpečnostní problém, který umožňuje výměnu žárovek kdykoliv, i když je napájení na. Je to opravdu pohodlné.


Takže neváhejte, přijďte si zkontrolovat tuto jedinečnou a kreativní super hvězdu sami.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png


FAQ

 

Q 1 . A co výrobní kapacita a dodací lhůta?

Kapacita naší továrny je 15 ~ 20 kontejnerů měsíčně. Počáteční objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dnů. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q2. Jaký je způsob přepravy?

Máme loď zboží přepravní agent, export z přístavu Guangzhou, Čína.

 

Q3. Jaký je váš MOQ?

Ano, naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q4. Můžu navrhnout vlastní balíček?

Ano! Můžeme vytvořit základnu balíčků dle Vašich požadavků.

 

Q5. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! Nabízíme 5 letou záruku na všechny díly.

 

Q6. Jak se vypořádat s chybou?

Jakékoliv vady na našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat. Nabídneme vám nejlepší řešení .


Hot Tags: katherine stůl top marnost zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like