Karol Stolní Top Hollywood Vanity Zrcadlo

Naše luxusní černé zrcadlo s vysokým rozlišením a světly s 12 vysoce energetickými 3-wattovými LED žárovkami vytváří stylový styl.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Naše luxusní černé zrcadlo s vysokým rozlišením a světly s 12 vysoce energetickými 3W LED LED žárovkami, které vám dodá profesionální salonní kvalitu, dodá vašemu domovu stylový způsob, jak jasně vidět svůj odraz při aplikaci make-upu.


S elegantním černým lesklým povrchem má toto velkolepé zrcadlo, které je opatřeno volitelným stojanem, ozdobou stolek na míru nebo připevněnou na zeď tak, abyste mohli obdivovat svůj vzhled, kdykoli vstoupíte do místnosti. Budete se divit, jak jste někdy žili bez tohoto geniálního nástroje!


Naše Hollywoodská zrcadla jsou k dispozici v mnoha barvách, jako je baby růžová, zářivě bílá, lady red ect. Můžeme také udělat nový pro vás! Tak dlouho, jak nám dáte svou barvu pantone no. že to zvládneme! Nejen barvy, naše hollywoodské make-up zrcadla také pyšní tolik funkcí! Dotykový spínač, přepínač stmívače, bluetooth reproduktor, síťová zásuvka nebo digitální hodiny, věříme, že se nejedná jen o make-up zrcadlo, ale také o funkční nábytek.


S tolika barvami a funkcemi v domě věříme, že určitě najdete perfektní make-up zrcadlo . Pokud ho ještě nenajdete? Nebojte se, můžeme pro vás udělat nové zrcadlo!


1.png


2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

FAQ

 

Q1. Je vzorek k dispozici?

Ano, vítáme klienty, kteří zadají vzorovou objednávku na kontrolu kvality před objednávkami.

 

Q2. A co výrobní kapacita a dodací lhůta?

Kapacita naší továrny je 15 ~ 20 kontejnerů měsíčně. Počáteční objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dnů. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q3. Co je MOQ?

Ano, naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q4. Je v pořádku vytisknout své logo na zrcadlech a vnějších krabicích?

Tak určitě! Vyrábíme OEM produkty.

 

Q5. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q6. Jak se vypořádat se zákazníkem stěžuje ?

Jakékoliv stížnosti na naše produkty, neváhejte nás kontaktovat. Nabídneme vám nejlepší řešení.
Hot Tags: karol stůl top hollywood marnost zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like