Koupit Hollywood Mirror

Koupit Hollywood Mirror

Naše Hollywood marnost zrcadla jsou k dispozici v mnoha barvách, jako je dětská růžová, záře bílá, dáma červená ect. Můžeme také udělat nový pro vás! Pokud nám dáte svou barvu pantone ne. že to zvládneme! Nejen barvy, naše hollywoodská make-up zrcadla se také mohou pochlubit tolika funkcemi! Dotykový spínač, přepínač schůdku knoflíku, bluetooth reproduktor, elektrická zásuvka nebo digitální hodiny, věříme, že to není jen make-up zrcadlo, ale také funkční nábytek.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

velikost: 800 * 600 mm

Barva: Le Noir

Zrcadlo: 5mm měděné sklo bez

Materiál rámu: MDF

Osvětlení: LED žárovky

Instalace: PlochaKlíčové vlastnosti:

barevné malování

24V Úspora energie LED golfové žárovky, přizpůsobené barevné teploty

Ideální dotykový spínač

Jasné křišťálové sklo

Přepínač stmívače knoflíku

Přizpůsobená velikost/tvar


Odpovídající stojan rozsvítit si toaletní stolek, nebo jej připojit ke zdi, tato krása Položky transformovat svůj pokoj do profesionálního studia a cítíte se jako super hollywoodská hvězda kdykoliv. Dejte našemarnost make-up zrcadlodo luxusního hotelu nebo kosmetického salonu, ať vaši zákazníci cítí jeho kouzlo a aby se cítili jako hollywoodský film start, vsadíme se, že to musí milovat!


Jsme první továrna, aby se nízké napětí (24V)Hollywoodské zrcadlo, což znamená, že jsou velmi bezpečné, takže se nemusíte starat o bezpečnostní problém, umožňuje kdykoli vyměnit žárovky, i když je zapnuto napájení. Je to opravdu pohodlné.


Takže neváhejte nic víc, přijďte a zkontrolujte tuto jedinečnou a kreativní super hvězdu sami.Hot Tags: Koupit Hollywood Mirror, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, na míru
Le Noir barva, s dřevěným rámem, instalace na ploše

Dotaz

You Might Also Like