Zasněný funkční kosmetické zrcadlo se světly

Vychutnejte si rock a zároveň se připravte na den nebo noc pomocí našeho multifunkčního Hollywood Mirror. Zrcadlo je univerzální a funkční a je ideální pro Vanity, Dresser, ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vychutnejte si rock a zároveň se připravte na den nebo noc pomocí našeho multifunkčního Hollywood Mirror . Zrcadlo je univerzální a funkční a je ideální pro desky Vanity, Dresser, Counter nebo Table. V kombinaci s funkcemi, jako jsou Bluetooth reproduktory, zásuvky pro vysoušeč vlasů a USB porty, zrcadlo poskytuje více než jen tradiční zrcadla . Inovativní pohyblivé zvětšovací zrcadlo vám také nabízí velkou pomoc při doplňování. Budete mít 10/10 s tímto zázračným kosmetickým zrcadlem.

Dreamy funkční kosmetické zrcadlo se světly není jen jednoduché zrcadlo, je to spíše jako inteligentní nástroj, jako je váš chytrý telefon. Obsahuje 12 super jasných a bezpečných LED žárovek, které nastavují barvu podle svého přání. Zahrnuje 2 vysoce kvalitní reproduktory Bluetooth, připojte se k telefonu a můžete si kdykoli zapnout hudbu. Dvojité napájecí zásuvky a porty USB vám nabízejí nejpohodlnější způsob nabíjení zařízení. Přenosné zvětšovací zrcadlo se určitě stane vaším nepostradatelným pomocníkem.


Na všechny naše výrobky poskytujeme záruku 5 let. Takže, jak byste mohli žít bez tohoto inteligentního hollywoodského zrcadla, protože vám může přinést takový pohodlný výtah a také se nemusíte starat o jeho kvalitu celkem 5 let!


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1.   Jaký je váš MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q2. Jak dlouho vydrží LED žárovky?

LED žárovky jsou navrženy tak, aby vydržely minimálně 50 000 provozních hodin.

 

Q3. Kdy mohu obdržet položku po objednávce místa?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4. Je vzorek k dispozici?

Ano, vítáme klienty, kteří zadají vzorovou objednávku na kontrolu kvality před objednávkami.

 

Q5. Můžu navrhnout vlastní balíček?

Ano! Můžeme vytvořit základnu balíčků dle Vašich požadavků.

 

Q6. Jakékoliv certifikace pro vaše produkty?

Ano, máme certifikát CE / CB / Austrálie vydaný SGS a TUV.Hot Tags: zasněný funkční kosmetické zrcadlo se světly, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like