Rebecca LCD Hollywood Vanity zrcadlo s Bluetooth reproduktor

Rebecca je v domě! Představujeme naši zářící hvězdu - Rebecca inteligentní Hollywood Mirror s LCD obrazovkou. S 12 24V super bezpečnými LED žárovkami se nikdy nemusíte starat o bezpečnost. Projektování s křišťálově čistým zrcadlem, Rebecca vám dá jasný způsob, jak vidět svůj odraz a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Rebecca je v domě! Představujeme naši zářící hvězdu - Rebecca inteligentní Hollywood Mirror s LCD obrazovkou . S 12X24V super bezpečnými LED žárovkami se nikdy nemusíte starat o bezpečnost. Rebecca s křišťálově čistým zrcadlem vám poskytne jasný způsob, jak vidět svůj odraz a dokonale dokončit svou každodenní krásu.


Určitě se zamilujete do Rebeccy, protože vše, co chcete, jen v jednom zrcadle. Inteligentní LCD obrazovka na přední straně zrcadla vám vždy připomíná čas! Nikdy nebudete pozdě na důležité datum. Díky vestavěným reproduktorům Bluetooth na obou stranách můžete toto krásné Hollywoodské zrcadlo kdykoli připojit k chytrému telefonu a přehrávat svou oblíbenou hudbu. Tanec, rock, drážka, vyberte si nejžhavější píseň a vychutnejte si tajnou zónu pohodlí!


FAQ

 

Q1. Jaká je dodací lhůta pro vzorky a hromadnou objednávku?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, asi 60 dní pro počáteční objednávku & 45 dnů pro objednávku opakování. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q2. Jaký je váš MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q3. Jak získat vzorek?
Vzorová objednávka je k dispozici. Prosím kontaktujte jennifer@mirror-light.com pro více informací.

 

Q4. Jak se vypořádat s chybou?

V případě jakýchkoliv vad na našich výrobcích nás neváhejte kontaktovat. Nabídneme Vám nejlepší řešení do 24 hodin.

 

Q5. Jaká je vaše záruka?

Na všechny díly nabízíme záruku 5 let.

 

Q6. Povolíte kontrolu kvality po dokončení objednávky?

Tak určitě. Náš výrobek je vyráběn ve vysokém standardu, uvítáme zákazníka, aby před odesláním zkontroloval.


Hot Tags: rebecca lcd hollywood marnost zrcadlo s bluetooth reproduktor, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like