Rebecca LCD Hollywood Vanity Mirror s Bluetooth reproduktorem

Rebecca je v domě! Představujeme naši zářící hvězdu - inteligentní hollywoodské zrcadlo Rebecca s LCD obrazovkou. Díky 12 super bezpečným LED žárovkám 24 V se nikdy nemusíte obávat o bezpečnost. Díky designu s křišťálově čistým zrcadlem vám Rebecca poskytne jasný způsob, jak vidět váš odraz a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Rebecca je v domě! Představujeme naši zářící hvězdu -Inteligentní hollywoodské zrcadlo Rebecca s LCD obrazovkou. Díky superbezpečným LED žárovkám 12X24V se nikdy nemusíte starat o bezpečnost. Díky designu s křišťálově čistým zrcadlem vám Rebecca poskytne jasný způsob, jak každý den vidět svůj odraz a dokončit svou rutinu krásy.


Rebeccu si určitě zamilujete, protože vše, co chcete, jen v jednom zrcadle. Chytrý LCD displej na přední straně zrcadla vám vždy připomene čas! Na důležité datum nikdy nepřijdete pozdě. Díky vestavěným reproduktorům Bluetooth na obou stranách můžete toto krásné hollywoodské zrcadlo kdykoli připojit ke svému chytrému telefonu a přehrávat svou oblíbenou hudbu. Tancujte, hrajte, hrajte, vyberte si nejžhavější skladbu a užijte si svou tajnou zónu pohodlí!


FAQ

Q1. Jaká je dodací lhůta pro vzorky a hromadnou objednávku?

U vzorové objednávky trvá přibližně 3 nebo 4 týdny, u počáteční objednávky& přibližně 60 dnů; 45 dní pro opakovanou objednávku. U zbrusu nových produktů to vyžaduje přibližně 90 dní.

Q2. Jaké je vaše MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

Q3. Jak získat vzorek?
Ukázková objednávka je k dispozici. Prosím kontaktujte
jennifer@mirror-light.comVíce podrobností.

Q4. Jak se vypořádat s vadným?

Pokud dojde k závadě na našich produktech, neváhejte nás kontaktovat. Do 24 hodin vám nabídneme nejlepší řešení.

Q5. Jaká je vaše záruka?

Na všechny díly poskytujeme záruku 5 let.

Q6. Umožňujete kontrolu kvality po dokončení objednávky?

Tak určitě. Naše výrobky jsou vyráběny ve vysokém standardu, vítáme zákazníka, aby zkontroloval před odesláním.


Hot Tags: rebecca lcd hollywoodské zrcadlo s bluetooth reproduktorem, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, na míru

Dotaz

You Might Also Like