Zrcadlo stolu Gloria Reflection se světly

Buďte přední dámou s naším populárním Hollywood zrcadlem se světly kolem něj. Přineste do své ložnice / koupelny nádech kouzla naší oslnivé záře naší dech beroucí ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Staňte se superstar, o které jste vždycky snili, že jste s naším elektrifikačním zrcadlem Makeup Vanity Mirror s Lig hts (Rectangle).


Tento elegantní make-up zrcadlo se světly vám dává stylový způsob, jak si můžete prohlížet sami, když se připravujete ráno. Přeměňte svou šatnu na vlastní studio s nádhernou světelností našeho populárního osvětleného zrcadla. Obsahuje 12 chladných bílých 3W LED žárovek pro okouzlující vzhled pokaždé, když se připravíte, budete se divit, jak jste někdy žili bez tohoto zázračného zrcadla.


Naše výjimečné hollywoodské zrcadlo, které je krásně ručně vyráběné, má volitelný elegantní základ pro ozdobení vašeho toaletního stolku, nebo ho připevněte k vaší stěně, abyste vytvořili další prostor pro vaše svěží krásy.


Pokud se vám nedaří dostat kouzlo našeho zrcadla Gloria reflexe stolu se světly a chcete ji vidět osobně před objednáním. Nedělejte si starosti, naše rozsáhlé a působivé showroom je centrálně umístěný pro naše zákazníky k návštěvě. Založeno na více než 200m 2 velikosti v FoShan. Disponujeme širokým sortimentem osvětlených zrcadel, jako jsou LED zrcadlo , koupelnová skříňka se světly a Hollywood Mirror . Vítáme zákazníky z celého světa, aby přišli a navštívili naši společnost.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

FAQ

 

Q1. Máte katalog všech vašich produktů?

Ano, neváhejte nás kontaktovat, zašleme Vám náš e-katalog e-mailem.

 

Q2. Jaká je platební lhůta?

30% vklad T / T před výrobou, 70% zůstatek T / T před odesláním.

 

Q3. Jaký je váš MOQ pro model?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q4. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q5. Jakékoliv certifikace pro vaše produkty?

Ano, máme certifikát CE / CB / Austrálie vydaný SGS a TUV.

 

Q6. Do své nabídky na zakázku zrcadla?

Zákazníkům nabízíme zrcadla dle Vašich specifických rozměrů. Zašlete nám prosím e-mail na adresu jennifer@mirror-light.com a projednejte své specifické požadavky.


Hot Tags: gloria reflexe stolu horní zrcadlo se světly, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like