Víla reflexe osvětlené make-up zrcadlo

Začněte dokonalý make-up s naším populárním světlem make-upu. Přineste do své ložnice, koupelny nebo ateliéru půvabný zářivý lesk našeho stylového osvětleného zrcadla. Díky 14 chladným bílým led žárovky, aby vás z fádní na fab za minutu, vaše hledají další úroveň LIT!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Začněte dokonalý make-up s naší populární Hollywood zesvětlit make-up zrcadlo . Přineste do své ložnice, koupelny nebo ateliéru půvabný zářivý lesk našeho stylového osvětleného zrcadla. Představujeme 14 chladných bílých led žárovek, aby vás z fádní na fab za minutu, vaše hledáte jsou příští úroveň LIT!


Naše nejprodávanější hollywoodské zrcadlo, které kombinuje krásu s funkčností, lze upevnit na zeď, takže je ideální i pro nejmenší plochu. Oslnit jako hvězda pod jasnými světly!


Naše zrcadlové nástěnné svítidlo Hollywood Mirror nejenže může viset na vaší ložnici, ale také může viset na vaší koupelně, protože je to 24V super bezpečné nízké napětí. Okamžitě změnila vaši koupelnu na vaši tajnou tajnou zahradu.


Naše toaletní zrcadla byla vyvezena do celého světa, z Evropy na Blízký východ az Austrálie do Ameriky. Všechny z nich mají CE a GS & CB & UL & CUL & Australský certifikovaný vydaný SGS a TUV. Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků! Naším cílem je poskytovat zrcadla nejvyšší kvality, poskytovat nejrůznější možnosti pro naše zákazníky a nabízet nejlepší služby ve prospěch našich zákazníků i vašich zákazníků.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

FAQ


Q1. Máte katalog všech vašich produktů?

Ano, neváhejte nás kontaktovat, zašleme Vám náš e-katalog e-mailem.


Q2. Je materiál šetrný k životnímu prostředí?

Ano, všechny jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

Q3. Kdy mohu obdržet položku po objednávce místa?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q5. Máte na návštěvu showroom?

Ano. Naše showroom se nachází v FoShan, Čína. Vítáme Vás kdykoliv nás navštívit.

 

Q6. Do své nabídky na zakázku zrcadla?

Zákazníkům nabízíme zrcadla dle Vašich specifických rozměrů. Zašlete nám prosím e-mail na adresu jennifer@mirror-light.com a projednejte své specifické požadavky.


Hot Tags: víla reflexe osvětlené make-up zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like