Křišťálové zrcadlo kulaté zrcadlo se světly

Přidejte svůj půvab do své šatny s naší reflexní Hollywood Vanity zrcadlo se světly (kolo). Zrcadla Mirror Light ® jsou křišťálově čistá, diamantové řezy a koroze ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Přidejte svůj půvab do své šatny s naší reflexní Hollywood Vanity zrcadlo se světly (kolo). Zrcadla Mirror Light ® jsou křišťálově čistá, diamantově řezaná a odolná proti korozi. Inteligentní design od okraje k okraji maximalizuje velikost vašeho zrcadla a doplňuje vaše interiéry o moderní estetiku a elegantní provedení. Být závist všech svých přátel a zabít každý pohled!


Super-jasné LED diody dělají z našeho hollywoodského světelného make-upu zrcadlo dokonalý doplněk pro dosažení nádherné záře A-listů. Elegantní ovládání stmívání vám umožní vidět, co váš make-up vypadá v různých nastaveních. Super účinné 24V žárovky jsou chladné na dotek, nerozbitné a dlouhotrvající.


Jsme navrhování a výrobu Hollywood zrcadlo pro komerční a domácí použití pro více než 8 let a jsme hrdí na to, že můžeme říci, že jsme přední společností v tomto odvětví v Číně. Naše řada Reflection Hollywood Mirror je navržena pro naše interní designéry a naše inovační specialisty s našimi nejnovějšími LED technologiemi.

 

Věříme, že naše hollywoodské make-up zrcadlo není jen zrcadlo, je to nádherná dekorace pro váš domov a přináší vám do života život. Přiveďte ho domů a vychutnejte si jeho glam a nechte si nastavit náladu každý den!


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

FAQ

 

Q1. Jak dlouho trvá zpracování objednávky?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q2. Jaká je platební lhůta?

30% vklad T / T před výrobou, 70% zůstatek T / T před odesláním.

 

Q3. Jaký je váš MOQ pro model ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q4. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q5. Jakékoliv certifikace pro vaše produkty?

Ano, máme certifikát CE / CB / Austrálie vydaný SGS a TUV.

 

Q6. A co výrobní kapacita vašeho závodu.

Kapacita naší továrny je 15 ~ 20 kontejnerů měsíčně.


Hot Tags: Crystal Reflexní kolo zrcadlo se světly, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like