Zasněžené funkční marnost osvětlené zrcadlo

Naše nejnovější ohromující multifunkční make-up Zrcadlo se světly je nejfunkčnější, všestranná zrcadla na trhu. Díky vestavěným reproduktorům Bluetooth se můžete připojit ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Naše nejnovější ohromující multifunkční make-up Zrcadlo se světly je nejfunkčnější, všestranná zrcadla na trhu . Díky vestavěným reproduktorům Bluetooth můžete připojit zařízení podporující technologii Bluetooth k přehrávání oblíbeného seznamu stop. Groove nebo rock nebo roll nebo tanec, vaše oblíbené tóny přímo z telefonu. Dej si nějakou hudbu a každý den si vezmi párty s tvými dívkami!

Se špičkovými nízkonapěťovými chladnými LED žárovkami o výkonu 24 V a 24 V, které poskytují nejlepší osvětlení a zároveň nevyzařují žádné teplo ve srovnání s tradičním osvětlením. Úspora energie, nižší náklady, ale stále vám přináší nejjasnější světla. Toto inteligentní funkční zrcadlo se světly také přichází s duálními standardními zásuvkami a duálními porty USB, takže můžete pohodlně zapojit všechna zařízení a příslušenství pro make-up, aniž byste se museli vydat kamkoliv.

Nabízíme nejrůznější typy kosmetických zrcadel v Hollywoodu . Ať už hledáte černou nebo lesklou bílou, volně stojící nebo nástěnnou, jednoduchou nebo inteligentní, najdete zde zrcadlová zrcadla . Naše luxusní profesionální zrcadla se světly jsou speciálně navržena pro vaše domácí nebo komerční prostředí. Využijte je v hotelech, barech, restauracích, lázních nebo salonech a přineste si chuť svého glamouru do vašeho podnikání.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png


FAQ

 

Q1. Jak nízká trvá výběrová objednávka?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q2. A co výrobní kapacita vašeho závodu.

Kapacita naší továrny je 15 ~ 20 kontejnerů měsíčně.

 

Q3. Kdy mohu obdržet položku po objednávce místa?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4. Můžu navštívit vaši továrnu?

Ano! Vítáme zákazníky přijít a navštívit naši společnost v FoShan, Čína.

 

Q5. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q6. Máte katalog všech vašich produktů?

Ano, neváhejte nás kontaktovat, zašleme Vám náš e-katalog e-mailem.Hot Tags: zasněžené funkční marnost osvětlené zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like