Rebecca Intelligent Hollywood Mirror

Rebecca Intelligent Hollywood Mirror

Rebecca je v domě! Představujeme naši zářící hvězdu - Rebecca inteligentní Hollywood Mirror bez LCD obrazovky. S 12X24V super bezpečnými LED žárovkami se nikdy nemusíte starat o bezpečnost. Projektování s křišťálově čistým zrcadlem, Rebecca vám dá jasný způsob, jak vidět svůj odraz a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Rebecca je v domě! Představujeme naši zářící hvězdu & ndash; Rebecca inteligentní Hollywood zrcadlo bez LCD obrazovky . S 12X24V super bezpečnými LED žárovkami se nikdy nemusíte starat o bezpečnost. Rebecca s křišťálově čistým zrcadlem vám poskytne jasný způsob, jak vidět svůj odraz a dokonale dokončit svou každodenní krásu.

Určitě se zamilujete do Rebeccy, protože vše, co chcete, jen v jednom zrcadle. Inteligentní LCD obrazovka na přední straně zrcadla vám vždy připomíná čas! Nikdy nebudete pozdě na důležité datum. Díky vestavěným reproduktorům Bluetooth na obou stranách můžete toto krásné Hollywoodské zrcadlo kdykoli připojit k chytrému telefonu a přehrávat svou oblíbenou hudbu. Tanec, rock, drážka, vyberte si nejžhavější píseň a vychutnejte si tajnou zónu pohodlí!

1.png

3.png

4.png

Hot Tags: rebecca inteligentní hollywood zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like