Milly funkční hollywoodské zrcadlo

Toto stylové Bluetooth Audio Hollywood Mirror je perfektním řešením pro toaletní stolek. Přináší profesionální Salon kvalitní make-up osvětlení do vašeho domova, odlehčená marnost ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Toto stylové Bluetooth Audio Hollywood Mirror je perfektním řešením pro toaletní stolek. Zesvětlené zrcadlové záchodové zrcadlo , které dodává profesionálnímu salónu kvalitní osvětlení, se může pochlubit 12 vysoce energeticky účinnými 3W LED žárovkami, které jsou k dispozici buď v denním světle nebo v teple bílé nebo studené bílé barvě, stejně jako pohodlný stmívač na pravé straně. osvětlení na správnou úroveň. 120 000 hodin životnosti, 5 let záruky a bezplatných náhradních dílů, nemusíte se starat o kvalitu tohoto nádherného zrcadla. Naše Bluetooth audio Hollywood zrcadla obsahují dvě vysoce kvalitní reproduktory, které lze použít k přehrávání hudby přímo z telefonu, nebo jakéhokoli zařízení s připojením Bluetooth.

Toto Milly funkční Hollywood zrcadlo je v 700 mm x 1000 mm, který vám umožní vidět váš odraz ze všech úhlů. Je to naprosto stávají fanoušci make-up, profesionální vizážistky a nejlepší krásu bloggerů 'oblíbený nástroj krásy. Nadčasový design a kontrola kvality, díky kterým je zrcadlo Light®   Hollywoodská zrcadla jsou populární po celém světě. Všechny naše řady hollywoodských zrcadel jsou navrženy týmem našich designérů a ručně vyráběny naší továrnou, jsou to perfektní zrcadla pro všechny vaše make-up, dekor a potřeby selfie pro jistotu!


1.png


2.png3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png


FAQ

 

Q1. Je k dispozici přizpůsobený produkt?

Samozřejmě si můžeme vytvořit vlastní zrcadlo. Obraťte se na nás prosím na e-mailu chloe@mirror-light.com a projednejte své specifické požadavky.

 

Q2. Jak dlouho vydrží LED žárovky?

LED žárovky jsou navrženy tak, aby vydržely minimálně 50 000 provozních hodin.

 

Q3. Kdy mohu obdržet položku po objednávce místa?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4. Je materiál šetrný k životnímu prostředí?

Ano, všechny jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

Q5. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q6. Jakékoliv certifikace pro vaše produkty?

Ano, máme certifikát CE / CB / Austrálie vydaný SGS a TUV.


Hot Tags: mírně funkční hollywood zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like