Zoey Ultra-slim zrcadlo se světly

Jednoduché, ale rafinované dlouhé zrcadlo přináší vaší koupelně nádech kouzla. Vypadá to ohromující, ale praktické. Naše moderní LED koupelna ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Jednoduché, ale rafinované dlouhé zrcadlo přináší vaší koupelně nádech kouzla. Vypadá to ohromující, ale praktické. Naše moderní koupelnové zrcadlo LED se světly je budoucností s energeticky účinnou LED technologií. Je to super efektivní a životnost LED diod je 120 000 hodin. Nejen, že vypadají skvěle a poskytují lepší osvětlení, které vám pomůže připravit se, zda to dělá vaše vlasy, škubání obočí nebo oholení.


Naše zrcadlo Zoey se světly přichází v pětileté záruce na výrobu a během záruční doby můžete získat náhradní díly zdarma. Toto zrcadlo je také odolné proti stříkající vodě a krytí IP44 pro zóny 2 a 3, stejně jako certifikáty CE a ROHS pro vaše zdraví a bezpečnost, což vám dává jistotu, že potřebujete, abyste dosáhli bezpečného a spolehlivého nákupu.


Naše nádherné zrcadlo Zoey se světly zcela změní způsob, jakým provádíte svou péči. Umístěte ho do vašeho domova nebo na komerční místo, jako je hotel, posilovna nebo lázně a vychutnejte si okouzlující osvětlení tohoto elegantního koupelnového příslušenství!


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1.   Máte nějaké MOQ?

Ano. Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q2. Jakékoliv certifikace pro vaše produkty?

Ano, máme certifikát CE / CB / Austrálie vydaný SGS a TUV.

 

Q3.   Jaká je vaše výrobní doba?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4.   Kdy mohu získat cenovou nabídku?

Odpovíme Vám do 24 hodin, jakmile dostanete svůj dotaz.

 

Q5 . Do své nabídky na zakázku zrcadla?

Zákazníkům nabízíme zrcadla dle Vašich specifických rozměrů. Zašlete nám prosím e-mail na adresu jennifer@mirror-light.com a projednejte své specifické požadavky.

 

Q6. Jaký je váš poprodejní servis?

Na všechny díly nabízíme záruku 5 let. Slibujeme odpovědět na vaši poštu 24 hodin.

 


Hot Tags: zoey ultra-tenké zrcadlo se světly, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like