Taylor Ultra-tenké osvětlené zrcadlo

Toto stylové navržené LED zrcadlo je nejoblíbenější z naší řady ultratenkých osvětlených zrcátek. S řadou ohromujících funkcí je toto úžasné světelné zrcadlo ideální pro každou koupelnu....
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Tento stylový designLED zrcadloje nejoblíbenější z našich Ultra-slim osvětlené zrcadlo rozsah. S řadou úžasných funkcí, tento úžasnýosvětlené zrcadloje ideální pro každou koupelnu. Není divu, že tentoLED zrcadlostává stále oblíbenější položkou mezi našimi zákazníky!


Naše rozsvícené zrcadlo Taylor Ultra-slim nabízí pohodlné dimenzování pro váš prostor, můžete najít perfektní velikosti odZrcadlové světlo®.Snadno se vejde do různých koupelen nebo ložnic.


Dvě ohromující LED osvětlovací lišty na obou stranách zrcadla poskytují sálavé světlo, které vám umožňuje provádět každodenní péče. Krytí IP44 chrání zrcadlo před stříkající vodou a zpřístupní ho, ať už ve vaší ložnici nebo v koupelně. Snadná instalace zavěšená na stěně znamená, že vaše novékoupelna mirroRfunguje okamžitě. Energeticky účinná LED světla vám pomohou ušetřit peníze na účtech za elektřinu. Vychutnejte si vysoce účinné osvětlení s malou spotřebou energie.

 

Používáme nejkvalitnější 5MM bezmástové zrcadlo, křišťálově čisté a odolné proti korozi. Celé zrcadlo je také vyrobeno z ekologických materiálů.CE/CB/UL/CULARohssplňuje zdravotní a bezpečnostní normy mezi světem.1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png 

7.png

Faq

 

Q1. Jaká je doba realizace vzorků a hromadné objednávky?

To trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorek objednávky, asi 60dnů pro počáteční objednávku & 45dnů pro opakování objednávky. Pro zbrusu nové produkty, to potřebuje asi 90 dní.

 

Q2.A co detaily balení?

Naše výrobky jsme zabalili do vysoce kvalitní hnědé krabice s poly pěnou.

 

Q3. Jak dlouho vydrží LED světla?

LED světla jsou navržena tak, aby vydržela přibližně 120 000 hodin.

 

Q4. Jaký je platební termín?

30% vklad T / T před výrobou, 70% zůstatek T / T před odesláním.

 

Q5.Jaký je váš poprodejní servis?

Nabízíme 5 letou záruku na všechny díly a náhradní díly zdarma v tomto období.

 

Q6.Je přizpůsobený produkt k dispozici?

Samozřejmě, že si můžeme udělat vlastní zrcadlo. Prosím, kontaktujte nás chloe@mirror-light.com diskutovat o vašich konkrétních požadavcích. 


Hot Tags: taylor ultra-tenké osvětlené zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like