Taylor Ultra-tenké osvětlené zrcadlo

Tento stylový design LED zrcadla je nejoblíbenější z naší řady ultratenkých osvětlených zrcadel. S celou řadou úžasných funkcí, toto úžasné světlo zrcadlo je ideální pro každou koupelnu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Tento stylový design LED zrcadla je nejoblíbenější z naší osvětlené zrcadlové řady U ltra . Toto úžasné osvětlené zrcadlo s řadou úžasných funkcí je ideální pro každou koupelnu. Není divu, že se toto LED zrcadlo stává stále populárnější položkou mezi našimi zákazníky!


Naše Taylor Ultra-tenké osvětlené zrcadlo nabízí pohodlné dimenzování pro váš prostor . Snadno se vejde do různých stylů koupelen nebo ložnic.


Dvě ohromující LED osvětlovací lišty na obou stranách zrcadla vám poskytnou zářivé světlo, abyste mohli provádět každodenní péči. Stupeň krytí IP44 chrání zrcadlo před stříkající vodou. Snadná montáž na stěnu znamená, že vaše nové koupelnové zrcadlo funguje okamžitě. Energeticky úsporná LED světla vám pomohou ušetřit peníze na vašich účtech za elektřinu. Vychutnejte si vysoce účinné osvětlení s malou spotřebou energie.


Používáme nejkvalitnější 5MM zrcadlo bez obsahu mědi, křišťálově čisté a odolné proti korozi. Celé zrcadlo je také vyrobeno z ekologických materiálů. Certifikát CE / CB / UL / CU L a RoHs splňuje standardy bezpečnosti a ochrany zdraví na celém světě. 1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1.   Jaká je dodací lhůta pro vzorky a hromadnou objednávku?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, asi 60 dní pro počáteční objednávku & 45 dnů pro objednávku opakování. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q2. A co detaily o balení?

Naše výrobky jsme balili do vysoce kvalitního hnědého kartonu s poly pěnou.

 

Q3.   Jak dlouho LED svítí?

Svítidla LED jsou navržena tak, aby vydržela přibližně 120 000 hodin.

 

Q4.   Jaká je platební lhůta?

30% vklad T / T před výrobou, 70% zůstatek T / T před odesláním.

 

Q5 . Jaký je váš poprodejní servis?

Nabízíme záruku 5 let na všechny díly a náhradní díly zdarma během období.

 

Q6. Je k dispozici přizpůsobený produkt?

Samozřejmě si můžeme vytvořit vlastní zrcadlo. Obraťte se na nás chloe@mirror-light.com a diskutujte o vašich specifických požadavcích. 


Hot Tags: taylor ultra-tenké osvětlené zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like