Jasmine Ultra-slim osvětlené zrcadlo

Přidejte do koupelny dotek měkkosti jedním z našich osvětlených kulatých zrcadel. Má mnoho různých velikostí a řadu funkcí, toto odlehčené kulaté zrcadlo je ideální pro vytváření nálady.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Přidejte do koupelny dotek měkkosti jedním z našich osvětlených kulatých zrcadel. Toto zrcadlově osvětlené kulaté zrcadlo s různou velikostí a řadou funkcí je ideální pro vytváření náladového osvětlení a mohlo by to být jen typ ideální pro vaši koupelnu.


Naše elegantní kulaté zrcátko Jasmine se dodává s plnou bezpečnostní fólií na zádech, což snižuje riziko poranění při rozbitém zrcátku. Energeticky úsporné LED světlo poskytuje životnost 120 000 hodin, řízenou citlivým infračerveným senzorovým spínačem na základně, dává rozptýlené světlo, dobré pro šíření světla do větších prostor koupelny.


Jasmine Ultra-tenké osvětlené zrcátko je dodáváno s krytím IP44, aby bylo zajištěno jeho použití v koupelně. Toto exkluzivní kulaté zrcadlo se světly se snadno instaluje a je opatřeno zárukou 5 let od společnosti Mirror Light® , přední společnosti v Číně. Získejte toto kulaté zrcadlo od nás, obdržíte výrobek ve vysoké kvalitě a nemusíte se ani obávat, že se něco pokazí, protože nabízíme náhradní díly zdarma na všech částech!


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1.   Máte nějaké MOQ?

Ano. Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.


Q2. Jaká je teplota světla?

Je to CW / WW, může si vybrat zákazník.

 

Q3.   Jaká je vaše výrobní doba?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4.   Jak se vypořádat s chybou?

Jakékoliv vady na našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat. Nabídneme vám nejlepší řešení.

 

Q5 . Do své nabídky na zakázku zrcadla?

Zákazníkům nabízíme zrcadla dle Vašich specifických rozměrů. Zašlete nám prosím e-mail na adresu jennifer@mirror-light.com a projednejte své specifické požadavky.

 

Q6. Kdy mohu získat cenovou nabídku?

Odpovíme Vám do 24 hodin, jakmile dostanete svůj dotaz.


Hot Tags: jasmine ultra-tenké osvětlené zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like