Doris Slim-line osvětlená koupelna zrcadlo

Přijďte se seznámit s naším nádherným osvětlením zrcadla s tečkovaným pískováním na obou stranách zrcadla, které může ozdobit každou koupelnu. Je to pozoruhodný doplněk k našemu ultra-tenkému osvětlenému zrcadlu ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Přijďte se seznámit s naším nádherným osvětlením zrcadla s tečkovaným pískováním na obou stranách zrcadla, které může ozdobit každou koupelnu. Je to pozoruhodný doplněk naší řady ultratenkých osvětlených zrcadel , designu našich návrhářů interiérů a výroby našimi zručnými pracovníky.


Naše osvětlené koupelnové zrcadlo Doris slim-line obsahuje nejnovější LED technologii. Chlubit se skvěle účinným LED osvětlením je levné. IP44 je hodnocena jako bezpečná pro použití v koupelně a je vybavena chytrým senzorovým spínačem pro bezdotykové ovládání osvětlení. Zrcadlo Doris je také k dispozici v parní technice, což pomáhá udržet vaše zrcadlové sklo čisté a čisté i v zapařeném prostředí, takže toto krásné zrcadlo lze použít za 24 hodin.


Naše osvětlené zrcadlo Doris slim-line s 5letou zárukou od společnosti Mirror Light® vytváří ve vaší koupelně ohromující styl a je ideální pro každou koupelnu, která hledá moderní vzhled a dojem. Nainstalujte toto atraktivní a funkční zrcadlo do vaší koupelnové zdi, což znamená, že do své koupelny nepřinášíte pouze moderní vzhled, ale můžete také čas od času získat prvotřídní kvalitu.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1.   Co takhle MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q2. Jaká je teplota světla?

Je to CW / WW, může si vybrat zákazník.

 

Q3.   Jak nízká trvá výběrová objednávka?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q4. A co výrobní kapacita vašeho závodu.

Kapacita naší továrny je 15 ~ 20 kontejnerů měsíčně.

 

Q5 . Jaký je váš poprodejní servis?

Nabízíme záruku 5 let na všechny díly a náhradní díly zdarma během období.

 

Q6. Je v pořádku vytisknout své logo na zrcadlech a vnějších krabicích?

Tak určitě! Vyrábíme OEM produkty.

 Hot Tags: doris slim-line osvětlené zrcadlo koupelny, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like