Beverly Režijní Světlo Zrcadlo

Doplňte svou novou moderní marnost úžasným nástěnným zrcadlem se světly. Toto zpětné světlo zrcadlo je odolné a krásné, se může pochlubit ohromující LED osvětlení z vrcholu ... \ t
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Doplňte svou novou moderní marnost úžasným nástěnným zrcadlem se světly . Toto zpětné světlo zrcadlo je odolné a krásné, se může pochlubit ohromující LED osvětlení z horní části zrcadla, poskytuje měkké, nenápadné světlo. Zavěste ho do koupelny a vychutnejte si jeho vzhled!


Naše Beverly obsahuje moderní LED stropní osvětlení pro efektivní rozsvícení vašeho prostoru, poskytuje sofistikovaný stínový úkol a okolní světlo. Vzhledem k tomu, že používá energeticky úsporné LED, má nízké náklady na údržbu a je energeticky účinným produktem. Fantastické zrcadlo Beverly stropního světla je vybaveno senzorovým spínačem na spodní straně, který usnadňuje a usnadňuje práci. Toto zrcadlo, které je k dispozici ve více velikostech a funkcích, je ideální pro moderní koupelny a práškové pokoje v domácnostech, kancelářích, restauracích nebo obchodních prostorách. S 5 letou zárukou a bezplatnými náhradními díly během našeho období je naše Beverly plně certifikována CE, RHOS a IP44 . Jeho moderní vzhled zcela obstojí ve zkoušce času a nikdy se z toho nebudete nudit.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1. Mohu mít vzorovou objednávku?

Ano, vzorová objednávka je k dispozici. Kontaktujte nás prosím na adrese chloe@mirror-light.com a diskutujte o podrobnostech.

 

Q2. Co takhle   MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q3.   Nabízíte záruku na produkty?  

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q4. Jak dlouho trvá výroba?

Počáteční objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dnů. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q5. Jak se vypořádat s chybou?

V případě jakýchkoliv vad na našich výrobcích nás neváhejte kontaktovat. Budeme se jím zabývat do 24 hodin.

 

Q6. Je v pořádku vytisknout své logo na zrcadlech a vnějších krabicích?

Tak určitě! Vyrábíme OEM produkty.


Hot Tags: beverly stropní zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like