Isaac osvětlené zvětšovací zrcadlo

Podívejte se, kdo je ze všech nejhezčí, když se podíváte do našeho úžasného zvětšovacího zrcadla se světlem. Toto nádherné zrcadlo s energeticky úsporným LED osvětlením a křišťálově čistou lupou ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Podívejte se, kdo je nejhezčí ze všech, když se podíváte na naše úžasnézvětšovací zrcadlo se světlem. Toto nádherné zrcadlo s energeticky úsporným LED osvětlením a křišťálově čistou lupou, které vidí všechny funkce a detaily, které vám&# 39 jinak chybí pod běžným zrcadlem. Tento styl osvětleného okraje&# 39 je vložen od okraje skla, což umožňuje většině světla prosvítat matným okrajem. Díky svým čistým liniím, leštěným hranám a přechodovému dojmu zvýrazní celou řadu interiérových motivů.Zvětšovací zrcadlo 3x / 5xvám přináší mnoho pohodlí při líčení a holení v každodenním životě. Na zrcátka lze přidat praktičtější funkce, jako je odmlžovací podložka proti zamlžování, reproduktorový systém Bluetooth, zásuvky Shaver atd. Zrcadlo není jen kousek skla, ale také krásný nábytek.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

Q1. Kde se nachází vaše továrna? Jak tam mohu navštívit?
Naše továrna se nachází v FoShanCity, provincie Guangdong, Čína. Srdečně vítáme zákazníky, kteří přicházejí a navštěvují nás!

Q2. Je k dispozici přizpůsobený produkt?

Samozřejmě si můžeme vyrobit vlastní zrcadlo. Kontaktujte nás na adresu jennifer@mirror-light.com a domluvte si své konkrétní požadavky.

Q3.Jak dlouho trvá výroba?

Počáteční objednávka& trvá přibližně 60 dní; 45 dní pro opakovanou objednávku.

Q4.Jaký je platební termín?

30% záloha T / T před výrobou, 70% zůstatek T / T před odesláním.

Q5. Jakděláš to?vypořádat se s vadným?

Jakékoli vady na našich produktech, neváhejte nás kontaktovat. Do 24 hodin vám nabídneme nejlepší řešení.

Q6.Je materiál ekologický?

Ano, všechny jsou ekologické.Hot Tags: Isaac osvětlené zvětšovací zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like