Kruhové zrcadlo Mars Infinity

Naše pozoruhodné kulaté osvětlené nekonečné zrcadlo - Mars snadno přivede moderní věk do jakéhokoliv prostoru. Se může pochlubit úžasným osvětlením s nekonečným tunelovým efektem, které dodá vaší koupelně skutečný faktor. ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Naše pozoruhodné kulaté osvětlené nekonečné zrcadlo - Mars snadno přivede moderní věk do jakéhokoliv prostoru. Se může pochlubit úžasným osvětlením s nekonečným tunelovým efektem, které dodá vaší koupelně skutečný faktor. Světla jsou ovládána bezdotykovým infračerveným spínačem umístěným na základně a můžete ovládat barevnou základnu podle svého vkusu dálkovým ovládáním.


Svítící poslední dlouhou LED diodou, životností 120 000 hodin, může svítit LED dioda navždy. Stupeň krytí IP44 zajišťuje bezpečné použití v mokré koupelně. Dodává se s 5 letou zárukou, můžete si vychutnat 3D efekt čas od času. Vyberte si z nejlepších velikostí, které nejlépe odpovídají koupelně. Mars Infinity Circular Mirror je k dispozici v domácnostech nebo v komerčních prostorách, jako jsou hotely nebo lázně. Udělejte si to a užijte si luxusní osvětlení tohoto úžasného ozdobného příslušenství.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1. Jak získat vzorek?
Objednávka vzorku je přijatelná. Prosím, kontaktujte nás jennifer@mirror-light.com podrobně.

 

Q2. Máte nějaké MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q3. Jaká je výrobní kapacita vaší továrny?

Kapacita naší továrny je 15 ~ 20 kontejnerů měsíčně.

 

Q4. Jak dlouho trvá výroba?

Počáteční objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dnů. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q5. Kolik let záruky pro nás můžete poskytnout?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q6. Jak vás mohu kontaktovat?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na e-mailu chloe@mirror-light.com.


Hot Tags: mars nekonečno kruhové zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like