Harper Framed Square Osvětlené Zrcadlo

Pokud hledáte elegantní zrcadlo, které dodá koupelně designérskou úpravu, pak budete milovat naše LED zrcadlo s rámem LED. S elegantním vzhledem a chlubí se nejvyšší kvalitou chromovaného rámu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pokud hledáte elegantní zrcadlo, které dodá koupelně designérskou úpravu, pak budete milovat naše LED zrcadlo s rámem LED . S elegantním vzhledem a chlubí se nejvyšší kvalitou chromovaného rámu, jistě vyčnívá z řady zarámovaných zrcadel. LED pás se nachází všude kolem zrcadla a vyzařuje sálavé světlo přes matnou oblast, ideální pro všechny vaše úkoly krásy. Velmi efektivní a zároveň energeticky úsporná funkce vám umožní vychutnat si nejlepší osvětlení a zároveň ušetřit více peněz a zároveň šetrnější k životnímu prostředí.


Na základně je intuitivní senzor „on off“. Když se blížíte a pohnete rukou před zrcadlem, senzor citlivý na pohyb aktivuje zrcátka. Zjednodušení provozu. Toto vynikající zrcadlo má krytí IP44 a je určeno pro použití v koupelnových zónách 2 a 3. Dodává se s pětiletou zárukou zdarma, která se vztahuje na všechny vady způsobené problémem s kvalitou. Přineste ho domů a užijte si jeho krásu a zabijte svůj den!

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ


Q1.   Máte nějaké MOQ omezení pro led light order ?

Ano, naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.


Q2. Je k dispozici přizpůsobený produkt?

Samozřejmě si můžeme vytvořit vlastní zrcadlo. Obraťte se na nás jennifer@mirror-light.com a projednejte své specifické požadavky.

 

Q3. Kdy mohu obdržet položku po objednávce místa?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4.   Můžu pro to mít vzorovou objednávku   Zrcadlo?

Samozřejmě vítáme klienty, kteří mají k dispozici vzorky pro kontrolu kvality před objednávkami na místě. Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q5. Je v pořádku vytisknout své logo na zrcadlech a vnějších krabicích?

Tak určitě! Vyrábíme OEM produkty.

 

Q6. Kdy mohu získat cenovou nabídku?

Odpovíme Vám do 24 hodin, jakmile dostanete svůj dotaz.


Hot Tags: harper rámováno čtvercové osvětlené zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like