Jarní Osvětlený Zrcadlo

Ujistěte se, že vypadáte ostře, než opustíte dům s naším zrcadlovým zrcadlem na jaře. S moderním šedým povrchem, jeho jednoduché osvětlení mu dává moderní iluzi dobře vyhovuje každému interiéru. Jarní toaletní zrcadlo je ... \ t
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ujistěte se, že vypadáte ostře, než opustíte dům s naším zrcadlovým zrcadlem na jaře . S moderním šedým povrchem, jeho jednoduché osvětlení mu dává moderní iluzi dobře vyhovuje každému interiéru.


Jarní toaletní zrcadlo je nadčasový design. Chlubit se pokoveným rámem vydrží déle a bude moderní. Svítí větší koupelnu s lehkostí, odlévá dokonalou záři stěny a poskytuje rovnoměrné osvětlení vpřed. Dvoubarevná tyč matného difuzoru změkčuje světlo. Je to nejen perfektní doplněk pro make-up aplikace, ale také pomocník pro kontrolu oblečení díky své výšce 1200 mm (47,24 palce). Toto pozoruhodné plnohodnotné pokovené rámové zrcadlo se stane stand-out funkcí v každé velké ložnici, hotelovém pokoji nebo obchodě.


Oslňující s naším ohromujícím jarním osvětleným zrcadlovým zrcadlem ve vašem prostoru, dodá vašemu domovu nebo obchodu stylový, rafinovaný vzhled, který si zaslouží. Robustní pokovený rám a velký zrcadlový povrch kombinují funkčnost s sofistikovaností a vytvářejí nádherně navržené esteticky příjemné rámové zrcadlo.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1. Jaká je dodací lhůta pro vzorky a hromadnou objednávku?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, asi 60 dní pro počáteční objednávku & 45 dnů pro objednávku opakování.

 

Q2. Máte výrobek skladem?

Bohužel není k dispozici žádný sklad.

 

Q3.   Můžu vyjednávat cenu?

Ano. Cenová nabídka je založena na našem obecném standardu, dáme vám konečnou cenu dle Vašich požadavků. Pro další diskusi nás prosím kontaktujte na adrese chloe@mirror-light.com.

 

Q4. Můžu znát vaše MOQ?

Ano. Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q5. Jaká je vaše záruka?

Na všechny díly nabízíme záruku 5 let. Slibujeme odpovědět na vaši poštu do 24 hodin.

 

Q6. Povolíte kontrolu kvality po dokončení objednávky?

Tak určitě. Náš výrobek je vyráběn ve vysokém standardu, uvítáme zákazníka, aby před odesláním zkontroloval.


Hot Tags: jarní osvětlené zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like