Zrcadlo Phyllis

Toto osvětlovací zrcadlo má jednoduchý design, jistě vyhovuje každému interiéru. Ideální pro společenskou místnost, chodbu nebo ložnici, je po celé délce, takže můžete zkontrolovat, jak vypadá vaše oblečení před odjezdem na den. Zrcadlo Phyllis Dressing Mirror je skvělé pro ... \ t
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Toto osvětlovací zrcadlo má jednoduchý design, jistě vyhovuje každému interiéru. Ideální pro společenskou místnost, chodbu nebo ložnici, je po celé délce, takže můžete zkontrolovat, jak vypadá vaše oblečení před odjezdem na den. Zrcadlo Phyllis Dressing Mirror je ideální pro oblékání prostor nebo ložnic a jeho jednoduchý styling umožňuje jeho spojení do moderních i přechodných prostor.


Zrcadlo Phyllis Dressing Mirror se může pochlubit jednoduchým designem a inovativními schopnostmi a je vybaveno povrchem o výšce 1200 mm, který poskytuje větší, dokonale osvětlený odraz. S vypínačem zapnuto / vypnuto mohou být diody LED zapnuty a vypnuty jednoduchým posunutím ruky. Nejnovější LED diody navíc činí toto zrcadlo levným a díky jeho úsporám energie a dlouhé životnosti činí životnost 120 000 hodin. Zrcadlo Phyllis Dressing Mirror, plné šířky 1200 mm, je dostatečně vysoké, aby zajistilo, že budete každý den vypadat co nejlépe.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1. Co takhle MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q2.   Kdy mohu obdržet položku po objednávce místa?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q3. Do své nabídky na zakázku zrcadla?

Samozřejmě si můžeme vytvořit vlastní zrcadlo. Obraťte se na nás chloe@mirror-light.com a diskutujte o vašich specifických požadavcích.

 

Q4. Jak vás mohu kontaktovat?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím e-mailu jennifer@mirror-light.com.

 

Q5. Nabízíte záruku na produkty?  

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q6. A co detaily o balení?

Naše výrobky jsme balili do vysoce kvalitního hnědého kartonu s poly pěnou.

 


Hot Tags: phyllis oblékání zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like