Gladys Oblékání Zrcadlo

Krásné dlouhé zrcadlo s LED diodami má štíhlou linii, design s jednoduchým ovládáním a jednoduchým přepínačem pohybu. Kompaktní rozměry zrcátek jsou vyrobeny z práškového kovu a perfektně se hodí do menších obytných prostor. Dokonce i bez ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Krásné dlouhé zrcadlo s LED diodami má štíhlou linii, design s jednoduchým ovládáním a jednoduchým přepínačem pohybu. Kompaktní rozměry zrcátek jsou vyrobeny z práškového kovu a perfektně se hodí do menších obytných prostor.


I bez jeho zapnutí můžete Gladys Dressing Mirror říct něco zvláštního - moderní design je prostě ohromující. Ale zapněte to a máte krásné, lichotivé osvětlení na obličej a nádherný kus zdi umění.


Zrcadlo Gladys Dressing Mirror je opravdu nádherné, protože na obou stranách vnějšího okraje zrcátka má hranu LED. LED osvětlení v tomto podsvíceném zrcátku poskytuje dostatek světla pro širokou škálu aplikací a je krásné. Pokud se nám to podaří, na pravé straně je také funkce zapnutí / vypnutí snímače pohybu. Nástěnná konstrukce je také opatřena krytím IP44 a může být použita v zóně 2 vaší koupelny. Naše zrcadlo Gladys Dressing Mirror je ideální kus pro ložnice, koupelny, obývací prostor nebo luxusní hotely.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1. Jaký je váš MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100PCS / Model.

 

Q2. Máte výrobek skladem?

Bohužel není k dispozici žádný sklad.

 

Q3.   Je k dispozici přizpůsobený produkt?

Samozřejmě si můžeme vytvořit vlastní zrcadlo. Obraťte se na nás chloe@mirror-light.com a diskutujte o vašich specifických požadavcích.

 

Q4. Jakékoliv certifikace pro vaše produkty?

Ano, máme certifikát CE / CB / Austrálie vydaný SGS a TUV.

 

Q5. Kolik let záruky pro nás můžete poskytnout?

Na všechny díly nabízíme záruku 5 let.

 

Q6. A co detaily o balení?

Naše výrobky jsme balili do vysoce kvalitního hnědého kartonu s poly pěnou.


Hot Tags: gladys zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like