Zrcadlo Frances oblékání

Toto osvětlené zrcadlo obsahuje krásné horní osvětlení, které dodá vašemu domovu nádech půvabu. Kovové provedení tohoto zrcadla dodává nadčasový styl, který doplní jakýkoliv interiér. Toto moderní zrcadlo doplňuje ... \ t
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Toto osvětlené zrcadlo obsahuje krásné horní osvětlení, které dodá vašemu domovu nádech půvabu. Kovové provedení tohoto zrcadla dodává nadčasový styl, který doplní jakýkoliv interiér. Toto moderní zrcadlo doplňuje veškeré moderní ložnice. Ideální pro použití v ložnicích, koupelnách, skříních nebo obytném prostoru.


Stylové zrcadlo Frances Dressing Mirror obsahuje stropní osvětlení, které nabízí nádherné osvětlení v elegantním designu. Se může pochlubit technologií snímače pohybu, která zajistí, že osvětlení zůstane zapnuté, jen když chcete, a také vám umožní zapnout světla, aniž byste museli přepínat přepínačem. Díky úsporným LED diodám je design šetrný k životnímu prostředí a zároveň vydrží až 120 000 hodin. To vám dává jasnější, menší a méně nákladné osvětlení, což činí LED perfektním řešením. Ve výšce 1200 mm a hloubce pouhých 35 mm, takže to vypadá jako plovoucí na zdi!

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1. Je vzorek k dispozici?

Ano, vítáme klienty, kteří zadají vzorovou objednávku na kontrolu kvality před objednávkami. Kontaktujte nás prosím na adrese chloe@mirror-light.com a diskutujte o podrobnostech.

 

Q2.   Jaký je způsob přepravy?

Máme loď zboží přepravní agent, export z přístavu Guangzhou, Čína.

 

Q3. Jaká je výrobní kapacita vaší továrny?

Kapacita naší továrny je 15 ~ 20 kontejnerů měsíčně.

 

Q4. Jak se vypořádat s chybou?

V případě jakýchkoliv vad na našich výrobcích nás neváhejte kontaktovat. Budeme se jím zabývat do 24 hodin.

 

Q5. Kolik let záruky pro nás můžete poskytnout?

Na všechny díly nabízíme záruku 5 let.

 

Q6. Je materiál šetrný k životnímu prostředí?

Ano, všechny jsou šetrné k životnímu prostředí.


Hot Tags: frances dressing zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like