Finn Rozptýlené Světlo Zrcadlo

Představujeme naše nejoblíbenější rozptýlené LED zrcadlo! Osvětlení je zajištěno extrémně účinnými vysoce jasnými LED diodami z obou stran zrcadla, které jsou ideální pro použití make-upu, přesného holení, nebo komplikovaného zpevnění a levné ... \ t
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Představujeme naše nejoblíbenější rozptýlené LED zrcadlo ! Osvětlení je zajištěno extrémně účinnými vysoce jasnými LED diodami z obou stran zrcadla, které jsou ideální pro použití make-upu, přesného holení, nebo komplikovaného zpevnění a levného běhu díky své energeticky úsporné technologii. IP44 akreditované toto zrcadlo lze bezpečně použít v koupelně zóny 2 & 3. Není pochyb o tom, že se Finn stává dobrým pomocníkem pro vaše každodenní úkoly v oblasti krásy.


Finn Rozptýlené světlo zrcadlo lze upgradovat s mnoha funkcemi a vyrábět v různých velikostech. Můžete umístit vestavěný demister pad, zásuvku holicího strojku, reproduktor Bluetooth, digitální hodiny nebo dokonce LCD obrazovku na to. Můžete zcela navrhnout své vlastní zrcadlo závisí na vašich požadavcích. Nákup Finn Rozptýlené Světlo Zrcadlo Zrcadlo Světlo, obdržíte 5 let záruky a získat zdarma náhradní díly všech částí, když vaše zrcátko dostane vadné.


1.png

2.png

3.png

5.png

6.png

7.png

8.png

FAQ

 

Q1. Do své nabídky na zakázku zrcadla?

Zákazníkům nabízíme zrcadla dle Vašich specifických rozměrů. Zašlete nám prosím e-mail na adresu jennifer@mirror-light.com a projednejte své specifické požadavky.

 

Q2. Co takhle MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q3. Kdy mohu obdržet položku po objednávce místa?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4. Jak vás mohu kontaktovat?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na e-mailu chloe@mirror-light.com.

 

Q5. Nabízíte jakékoli záruky na vaše produkty?

Nabízíme 5 letou záruku na všechny díly našich výrobků.

 

Q6. Máte výrobek skladem?

Bohužel není k dispozici žádný sklad.


Hot Tags: finn rozptýlené světlo zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like