Může Acrylic LED Zrcadlo

Přidejte do koupelny nádech elegance díky našemu zářivému květinovému zrcátku May Acrylic LED. Akrylátový rámový profil dává tomuto koupelnovému zrcátku a elegantnímu plovoucímu efektu při montáži na stěnu. Nejvyšší třpytivé ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Přidejte do koupelny nádech elegance díky našemu zářivému květinovému zrcátku May Acrylic LED . Akrylátový rámový profil dává tomuto koupelnovému zrcátku a elegantnímu plovoucímu efektu při montáži na stěnu. Nejvyšší třpytivý akrylový stojan po celém zrcadle, který rozptýlené světlo rozptýlí po celém prostoru, činí váš vnitřní prostor větším a jasnějším, přemění vaši koupelnu na místo, které jste ochotni zůstat po náročném dni déle!


Díky elegantnímu a dotykovému dotykovému přepínači můžete jednoduše rozjasnit svou koupelnu jen dotekem. Stmívatelné LED světlo umožňuje měnit barevnou teplotu z denního světla na studenou bílou barvu, jak je požadováno. Super jasné LED osvětlení ze všech stran zrcadla je ideální pro všechny vaše požadavky na krásu! Tato zrcadlovka LED je doplněna o odolnost proti vodě IP44, která vám dává jistotu a klid v koupelně. Kdyby se rozsvítilo, určitě by se stalo ohniskem designu vaší koupelny.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1.   Jak nízká trvá výběrová objednávka?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q2. Máte nějaké MOQ?

Ano, naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q3. Můžu navrhnout vlastní balíček?

Ano! Můžeme vytvořit základnu balíčků dle Vašich požadavků.

 

Q4.   Jak se vypořádat s chybou?

Jakékoliv vady na našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat. Nabídneme vám nejlepší řešení.

 

Q5. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q6. Je k dispozici přizpůsobený produkt?

Samozřejmě si můžeme vytvořit vlastní zrcadlo. Obraťte se na nás chloe@mirror-light.com a diskutujte o vašich specifických požadavcích.


Hot Tags: může akrylové LED zrcadlo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízké ceny, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like