Červenec Akrylové zrcadlo se světly kolem něj

Toto nádherné akrylové zrcadlo se světly kolem něj dává elegantní, dopředu směřující záři. Skvělé okrajové osvětlení v kombinaci s ... \ t
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Toto nádherné akrylové zrcadlo se světly kolem něj dává elegantní, dopředu směřující záři. Nádherné okrajové osvětlení v kombinaci s podsvíceným okolním osvětlením dodává akrylovému koupelnovému zrcátku v červenci skutečně luxusní kvalitu. Pohodlné světlo, které poskytují vysoce energeticky účinné LED diody, se rozprostírá po celé stěně a vytváří tak příjemné prostředí. Je to osvětlené koupelny s relaxační osvětlení, které poskytují dostatek světla pro make-up nebo péče. Všude kolem akrylové polevy umožňuje světlo přijít dopředu na obličej. Díky svým čistým liniím, leštěným hranám a přechodným pocitům zvýší rozmanitost vnitřní koupelny.


Naše akrylové zrcadlo v červenci se může pochlubit mimořádně účinným LED osvětlením, energeticky úsporným, což ho udržuje méně nákladné v účtech za energie, ale přesto poskytuje mimořádně jasné osvětlení. Citlivý infračervený senzor se zapíná na spodní straně zrcadla, kontroluje světlo a zapíná. Naše akrylové zrcadlo s červencovým osvětlením a světly kolem něj, které je opatřeno certifikátem pětileté záruky, má certifikaci CE / GS / UL / CUL a australskou certifikaci, splňuje hygienické a bezpečné standardy, lze ji prodávat a používat po celém světě!


1.png

2.png

0.1.jpg

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1.   Máte katalog všech vašich produktů?

Ano, neváhejte nás kontaktovat, zašleme Vám náš e-katalog e-mailem.

 

Q2. Máte nějaké MOQ?

Ano, naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q3. A co detaily o balení?

Naše výrobky jsme balili do vysoce kvalitního hnědého kartonu s poly pěnou.

 

Q4.   Máte výrobek skladem?

Bohužel není k dispozici žádný sklad.

 

Q5. Nabízíte záruku na produkty?

Y ! V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

 

Q6.   Jak dlouho LED svítí?

Svítidla LED jsou navržena tak, aby vydržela přibližně 120 000 hodin.


Hot Tags: červenec akrylové zrcadlo se světly kolem něj, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like