Jane Mild-Steel Koupelna nástěnná skříňka se světly

Přijďte si prohlédnout naše populární moderní osvětlené koupelnové skříňky, které mohou být vhodné pro jakoukoliv koupelnu. Se super účinnými LED pásy na obou stranách se rozsvítí uvnitř skříně a svítí skrz pískované panely, které mohou učinit vaši koupelnu jasnější a větší.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Přijďte si prohlédnout naše moderní moderní osvětlené koupelnové skříňky, které mohou vyhovovat každé koupelně. Se super účinnými LED pásy na obou stranách se rozsvítí uvnitř skříně a svítí skrz pískované panely, díky kterým bude vaše koupelna jasnější a větší. Tato osvětlená skříňka na léky může nejen nabídnout další úložný prostor, aby byla vaše koupelna uklizená a čistá, ale může také zefektivnit a zrychlit vaše ranní rutiny. Skříňka do koupelny je ideální pro skladování všech vašich koupelnových kousků a kusů a je vybavena dvěma vnitřními policemi, má také měkké závěsy, které zajišťují luxusně tiché a kontrolované uzavření koupelnové skříňky.


Instalace je daleko jednoduchá a nákladově efektivnější díky pouhému jednomu bodu zapojení, ve srovnání s umístěním více nástěnných svítidel a skříněk samostatně. Méně kabelů znamená, že osvětlená skříň je více vycpaná, méně rušivá a může ležet prakticky plochá proti vaší stěně. Věříme, že nebudete litovat, že jste ho přivedli domů.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1.   Jaká je teplota světla?

Je to 4000K nebo 6500K, může si vybrat zákazník.

 

Q2. Jaký je váš MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q3. Jak dlouho trvá zpracování objednávky?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4. A co váš poprodejní servis ?

V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

Pomůžeme se s vadou vypořádat 24 hodin.

 

Q5 . Jak vás mohu kontaktovat?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na e-mailu: chloe@mirror-light.com .Hot Tags: jane mírné-ocelové koupelnové nástěnné skříňky se světly, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like