Charlotte Mild-Steel zrcadlová skříňka se světly

Chcete-li vidět tuto okouzlující osvětlenou zrcadlovou koupelnovou skříňku ve vaší koupelně, je to nejlepší, co dělat každé ráno. Je vynikající pro poskytování světla do obličeje.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chcete-li vidět tuto okouzlující osvětlenou zrcadlovou koupelnovou skříňku ve vaší koupelně, je to nejlepší, co dělat každé ráno. Je vynikající pro poskytnutí světla obličeji pro použití make-upu, škubání obočí nebo pro holení. Koupelnové výrobky mohou být uloženy v kabinetu a zanechávají v koupelně nepořádek. Tato praktická štíhlá lékárnička bude naprosto ozdobit vaši koupelnu, takže bude vypadat větší.


Tato skříňka má dveře s oboustrannými zrcadly, které vám umožní prohlížet se při hledání předmětů uvnitř. Skvělé pro prohlížení sebe ráno při holení nebo použití make-upu.


Police jsou nastavitelné, takže si můžete vybrat, kde jsou uvedeny. Skvěle se hodí k osvětlení obličeje ak ukládání veškerých toaletních potřeb do koupelny. Můžete si vybrat, zda budete mít tuto skříňku s nebo bez a postavenou v holicím hrotu, který se nachází v horní části skříně.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ


Q1.   Je materiál šetrný k životnímu prostředí?

Ano, všechny jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

Q2. Jak dlouho LED svítí?

Svítidla LED jsou navržena tak, aby vydržela přibližně 120 000 hodin.

 

Q3. Jak dlouho trvá zpracování objednávky?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4. Jak nízká trvá výběrová objednávka?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q5 . Můžu navrhnout vlastní balíček?

Ano! Můžeme vyrobit balíček základny na vaše požadavky.

 

Q6. Nabízíte záruku na produkty?

Ano! Nabízíme 5 let záruky a náhradní díly zdarma.Hot Tags: charlotte mírně ocelové zrcadlo skříňka se světly, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like