Charlotte Mild-Steel Zrcadlový kabinet se světly

Chcete-li vidět tento okouzlující osvětlené zrcadlové koupelnové skříňky ve vaší koupelně je nejlepší, co dělat každé ráno. Je vynikající pro poskytování světla do obličeje pro...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Chcete-li vidět tento okouzlující osvětlenézrcadlová koupelnová skříňkave vaší koupelně je to nejlepší, co můžete udělat každé ráno. Je vynikající pro poskytování světla na obličej pro použití make-upu, škubání obočí nebo pro holení. Koupelnové výrobky mohou být uloženy ve skříni, takže vaše koupelna nepořádek zdarma. Tato praktickáSlimMedicínySkříňbude naprosto zdobí vaši koupelnu, takže vypadá větší.


Tato skříňka má oboustranné zrcadlové dveře, které vám umožní vidět sami sebe při hledání položek uvnitř. Skvělé pro prohlížení sebe v dopoledních hodinách při holení nebo použití make-up.


Police jsou nastavitelné, což vám umožní vybrat si, kde jsou citovány uvnitř. Je to skvělé pro poskytování osvětlení na obličeji a pro ukládání z dohledu všechny vaše koupelna toaletní potřeby. Můžete si vybrat, aby tato skříň s nebo bez a postaven v holicí strojek bod, který se nachází v horní části skříně.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

Faq 


Q1. Je materiál šetrný k životnímu prostředí?

Ano, všechny jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

Q2.Jak dlouho vydrží LED světla?

LED světla jsou navržena tak, aby vydržela přibližně 120 000 hodin.

 

Q3.Jak dlouho trvá zpracování objednávky?

To trvá asi 60 dnů pro první objednávku & 45dnů pro opakování objednávky.

 

Q4.Jak nízké to trvá pro vzorek objednávky?

To trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorek objednávky, závisí na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q5.Mohu navrhnout svůj vlastní balíček?

Ano! Můžeme vytvořit balíček na základě vašich požadavků.

 

Q6.Nabízíte záruku na výrobky?

Ano! Nabízíme 5 letou záruku a náhradní díly zdarma.Hot Tags: charlotte mild-steel zrcadlová skříň se světly, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like