Alice Mild-Steel Osvětlené koupelnové skříňky

Tato nádherná koupelnová skříňka se světly je opravdu krásný způsob, jak vylepšit koupelnu a udržet čistotu v koupelně. Jednolůžková koupelna ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Tato nádherná koupelnová skříňka se světly je opravdu krásný způsob, jak vylepšit koupelnu a udržet čistotu v koupelně. Toto zrcadlo koupelnové skříňky s jednoduchými dveřmi je vybaveno horními LED světly. Perfektní doplněk ke každé koupelně, která potřebuje další úložný prostor bez kompromisů ve stylu. Zrcadlené přední a zrcadlené vnitřní prostředky holení, čištění zubů a použití make-upu budou potěšením. Díky nastavitelným policím je tento úložný prostor skvělým řešením. Vestavěná vložka s plnou velikostí může být vestavěna a je řízena spínačem snímače. To pomáhá zrcadlu zůstat jasné v seamiest koupelně.

Není třeba se bát o probuzení svého partnera, když vstanete brzy ráno s touto úžasnou osvětlenou koupelnovou skříní , protože dveře této skříně jsou měkké a umožňují tiché a jemné uzavření. Přiveďme tuto koupelnovou skříňku do vaší koupelny a užijte si okouzlující pocit pro váš život.


1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1. Je k dispozici přizpůsobený produkt?

Samozřejmě si můžeme vytvořit vlastní zrcadlo. Obraťte se na nás jennifer@mirror-light.com a projednejte své specifické požadavky.

 

Q2. Máte nějaké MOQ?

Ano, naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

 

Q3. Jak dlouho trvá zpracování objednávky?

První objednávka trvá přibližně 60 dní a pro objednávku opakování 45 dní.

 

Q4. A co váš poprodejní servis ?

V záruce poskytujeme záruku 5 let a všechny náhradní díly zdarma.

Pomůžeme se s vadou vypořádat 24 hodin.

 

Q5 . Je v pořádku vytisknout své logo na zrcadlech a vnějších krabicích?

Tak určitě! Vyrábíme OEM produkty.

 

Q6. Jak se vypořádat s chybou?

Jakékoliv vady na našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat. Nabídneme vám nejlepší řešení.Hot Tags: alice mírně-ocelové osvětlené koupelnové skříňky, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like