Sparkle Difúzní koupelnová skříňka

Pokud hledáte jednoduše navrženou koupelnovou skříňku, může naše osvětlená koupelnová skříňka se zrcadlem vytvořit ohromující místo pro vaši koupelnu. Velkorysý vnitřní ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pokud hledáte jednoduše navrženýkoupelnová skříňkapak našeOsvětlená koupelnová skříňka se zrcadlemmůže vytvořit ohromující ohnisko vaší koupelny.

Velkorysý vnitřní úložný prostor se 2 nastavitelnými skleněnými policemi vám poskytuje místo, abyste měli tyto základní toaletní potřeby po ruce.elegantní zrcadlo koupelnové skříňkydíky rozptýleným LED diodám na obou stranách vám může nabídnout jemné a vhodné osvětlení, díky kterému se budete cítit pohodlně ve dne i v noci.


Skříň Sparkle je spojením formy a funkce s moderním designem sloupkovitého světla a prostorným úložným prostorem. JiskraLED osvětlená skříňvám poskytne extra světlo, které potřebujete pro holení nebo líčení, spolu s dostatečným úložným prostorem včetně nastavitelných polic z tvrzeného skla. LED skříňka Sparkle je dodávána se všemi moderními vymoženostmi, které byste od aniluminovaného kabinetu očekávali, včetně integrované zásuvky pro holicí strojek s dvojitým napětím, odhluňovače po celé délce podložka, světla aktivovaná senzorem pohybu, nastavitelné police z tvrzeného skla a oboustranné zrcadlové dveře s měkkým zavíráním.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

FAQ

Q1.Je materiál ekologický?

Ano, všechny jsou ekologické.

Q2. Jaké je vaše MOQ?

Naše MOQ je 50 ~ 100ks / model.

Q3.Jak dlouho trvá zpracování objednávky?

První objednávka& trvá přibližně 60 dní; 45 dní pro opakovanou objednávku.

Q4.Jaký je váš poprodejní servis?

Na všechny díly poskytujeme záruku 5 let. Slibujeme, že vám odpovíme na poštu do 24 hodin.

Q5. Jak dlouho vydrží LED světla?

LED světla jsou navržena tak, aby vydržela přibližně 120 000 hodin.

Q6. Jaký je platební termín?

30% záloha T / T před výrobou, 70% zůstatek T / T před odesláním.


Hot Tags: jiskra rozptýlené koupelnové úložné skříně, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, na míru

Dotaz

You Might Also Like