Elizabeth hliníková zrcadlová koupelna skříňka

Rafinovaný luxus přichází do vaší koupelny s touto elegantní šikovnou LED Slim zrcadlovou koupelnovou skříňkou od zrcadlového světla. Tato skříňka je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Rafinovaný luxus přichází do vaší koupelny s touto elegantní šikovnou LED Slim zrcadlovou koupelnovou skříňkou od zrcadlového světla. Tato skříňka je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a má spoustu úložného prostoru se 2 vnitřními nastavitelnými skleněnými policemi pro uložení všech vašich potřeb od make-upu, toaletních potřeb až po léky a zásoby první pomoci. Je to ideální ideální doplněk pro koupelnu nebo další koupelny .


Tato integrovaná elektrická zásuvka pro elektrické holicí strojky, dvojité zrcadlové dveře a dlouhotrvající osvětlení LED, tato osvětlená zrcadlová skříňka má vše, co potřebujete, aby se vaše koupelna nepletla a váš obličej byl dokonalý.


Je navržen s ohledem na snadnou montáž, ale přesto doporučujeme instalovat kvalifikovaný elektrikář. Vodotěsné provedení poskytuje klid při používání skříně v koupelně a poskytuje záruku 5 let.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

 

Q1.   Máte na návštěvu showroom?

Ano. Naše showroom se nachází v FoShan, Čína. Vítáme Vás kdykoliv nás navštívit.

 

Q2. Můžu pro to mít vzorovou objednávku   Zrcadlo?

Samozřejmě vítáme klienty, kteří mají k dispozici vzorky pro kontrolu kvality před objednávkami na místě. Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

 

Q3. Jaká je platební lhůta?

30% vklad T / T před výrobou, 70% zůstatek T / T před odesláním.

 

Q4.   Je v pořádku vytisknout své logo na zrcadlech a vnějších krabicích?

Tak určitě! Vyrábíme OEM produkty.

 

Q5 . Je materiál šetrný k životnímu prostředí?

Ano, všechny jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

Q6. Máte katalog všech vašich produktů?

Ano, neváhejte nás kontaktovat, zašleme Vám náš e-katalog e-mailem.


Hot Tags: elizabeth hliníkové zrcadlové koupelnové skříňky, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like