Hliníková zrcadlová koupelnová skříňka Elizabeth

Vylepšený luxus přichází do vaší koupelny s touto elegantní přitažlivou koupelnovou skříňkou LED Slim Mirrored od Mirror Light. Tato skříňka je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

S touto elegantní LED diodou přichází do vaší koupelny vytříbený luxusTenká zrcadlová koupelnová skříňkaod Mirror Light. Tato skříňka je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku a má dostatek úložného prostoru se 2 vnitřními nastavitelnými skleněnými policemi pro uložení všeho nezbytného od make-upu, toaletních potřeb až po léky a potřeby první pomoci. Je dokonalým ideálem pro přidání dalšího osvětlení do vaší koupelny nebo navíckoupelna.


S integrovaným elektrickým bodem pro elektrické holicí strojky, dvojitými zrcadlovými dveřmi a dlouhodobým LED osvětlenímosvětlená zrcadlová skříňkamá vše, co potřebujete k udržení vaší koupelny v nepořádku a dokonalého obrazu tváře.


Je navržen s ohledem na snadnou montáž, ale přesto jej doporučuje instalovat kvalifikovaný elektrikář.Vodotěsné hodnocení vám dává klid při používání skříňky v koupelně a nabízí se 5letá záruka.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

FAQ

Q1.Máte showroom k návštěvě?

Ano. Náš showroom se nachází ve FoShan v Číně. Vítáme vás, abyste nás kdykoli navštívili.

Q2. Mohu mít k tomu vzorovou objednávkuZrcadlo?

Samozřejmě vítáme klienty, kteří mají před kontrolou objednávky vzorek ke kontrole kvality. U objednávky vzorku to trvá asi 3 nebo 4 týdny, záleží na tom, kolik vzorků si objednáte.

Q3.Jaký je platební termín?

30% záloha T / T před výrobou, 70% zůstatek T / T před odesláním.

Q4.Je v pořádku tisknout své logo na zrcadla a vnější rámečky?

Tak určitě! Vyrábíme produkty OEM.

Q5. Je materiál ekologický?

Ano, všechny jsou ekologické.

Q6. Máte katalog všech svých produktů?

Ano, neváhejte nás kontaktovat, zašleme vám náš e-katalog e-mailem.


Hot Tags: hliníková zrcadlová koupelnová skříňka, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, na míru

Dotaz

You Might Also Like