Jacqueline Akrylová Koupelna Osvětlená Zrcadlová Kabinet

Pokud hledáte ideální skříňku pro uložení vašich koupelnových potřeb v blízkosti ruky, tato stylová lékárnička bude vyhovovat modernímu designu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pokud hledáte ideální skříňku pro uložení vašich koupelnových náčiní v blízkosti ruky, tato stylová skříňka bude vyhovovat modernímu designu. Tato elegantní čtvercová skříňka má nízkoenergetické akrylátové stínítko, které může vytvořit atraktivní osvětlení vaší koupelny. Tato koupelnová skříňka LED je skvělým způsobem, jak přidat do koupelny styl a praktičnost. Jsou vyráběny podle nejvyšších standardů s použitím skla vysoké kvality a mimořádně jasných LED diod, které poskytují dostatečné světlo, aby bylo jasné, co děláte. Skříň má všechny funkce, které si můžete přát v zrcadle / skříni. Mají odmlžovací a pohybový senzor, který zabraňuje vznícení a odstranění otisků prstů. Mají také holicí zásuvku na boku. Když otevřete přední zrcátko, budete uvítáni dvěma policemi, což je činí velmi praktickými pro skladování vašich koupelnových potřeb uvnitř.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

1.jpg

7.png

FAQ

 

Q1.   Jaká je dodací lhůta pro vzorky a hromadnou objednávku?

Trvá asi 3 nebo 4 týdny pro vzorovou objednávku, asi 60 dní pro počáteční objednávku & 45 dnů pro objednávku opakování. Pro zbrusu nové produkty to potřebuje asi 90 dní.

 

Q2. Máte na návštěvu showroom?

Ano. Naše showroom se nachází v FoShan, Čína. Vítáme Vás kdykoliv nás navštívit.

 

Q3. Jakékoliv certifikace pro vaše produkty?

Ano, máme certifikát CE / CB / Austrálie vydaný SGS a TUV.

 

Q4. Jak dlouho LED svítí?

Svítidla LED jsou navržena tak, aby vydržela přibližně 120 000 hodin.

 

Q5 . Jaký je váš poprodejní servis?

Na všechny díly nabízíme záruku 5 let. Slibujeme odpovědět na vaši poštu 24 hodin.

 

Q6. Jak se vypořádat s chybou?

V případě jakýchkoliv vad na našich výrobcích nás neváhejte kontaktovat. Budeme se jím zabývat do 24 hodin.


Hot Tags: jacqueline akrylová koupelna osvětlená zrcadlová skříňka, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, nízká cena, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like