Vítejte v zrcadlovém světle - Čína je největší LED koupelna zrcadla a koupelnové skříňky výrobce.


Od založení společnosti v roce 2008,   Mirror Light®   rychle vyrostla na čínský největší výrobce světelných zrcadel, osvětlených skříní a hollywoodských zrcadel.


Kvalitní je jádrem všeho, co děláme - od produktů až po služby zákazníkům - a je jedním z důvodů, proč se stane vedoucí společností v tomto odvětví. Naše zrcadla / skříně jsou vyráběny v naší továrně, abychom důsledně řídili kvalitu v průběhu celého stavebního procesu, což zaručuje našim zákazníkům, že budou mít k dispozici jen ty nejkvalitnější výrobky.


Profesionální nás vede k tomu, že se stane výrobcem NO.1 v Číně. Specializujeme se a nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních LED zrcadel / skříní. Z naší největší brožury naleznete mnoho zrcadlových stylů, které splňují různé individuální potřeby. Mohli bychom také vytvořit zrcadla / skříně se světlem vyrobeným pro měření v jakékoli velikosti a tvaru, přesně podle specifikací našich zákazníků.


Inovace je také náš úspěch. Mirror Light ® je nejen továrna OEM, ale také továrna ODM. Navrhovali jsme a představili mnoho inspirativních funkcí, jako jsou kryty pro odvlhčování uvnitř, pohyblivé zvětšovací zrcadlo, stmívatelné LED osvětlení a technologii Bluetooth s reproduktory.


Vynikající post-prodejní servis   vyvede nás z jiných běžných konkurentů. Na všechny naše výrobky nabízíme záruku 5 let. Oceňujeme naše zákazníky a usilovně pracujeme, abychom zajistili jejich úplné uspokojení. Před, během a po každém prodeji budeme tam, abychom odpověděli na jakékoliv otázky a poskytli nejlepší možnou službu.


Tak zkuste Mirror Light ® pro sebe a nechte si vytvořit světlo!